Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mikor vezettèk be az eretnekek...

Mikor vezettèk be az eretnekek inkvizicioját a Veronai zsinaton?

Figyelt kérdés

#zsinat #Eretnek Verona
2019. aug. 26. 17:43
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/88 anonim ***** válasza:
83%
Megtettem. Ezt követően is várom az idézetet, ahol a Biblia teremtménynek nevezi Jézust.
2019. nov. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/88 anonim ***** válasza:
0%

81.Az idèzetet olvasd a bibliából.

Ha nem akarod nem muszáj.

2019. nov. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/88 anonim ***** válasza:
83%
Idéznéd akkor? Ha nem tudod, nem muszáj. De annyira nem lehet túl nehéz, ha ennyire hajtod.
2019. nov. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/88 anonim ***** válasza:
0%

Az idèzet 37-ben van,de a faktól az erdőt nemakarod látni.

Mar tudom,aki vèdi a hamis Szentháromságot az mar csak ilyen.

2019. nov. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/88 anonim ***** válasza:
83%

Segítek, mert nem sikerül bemásolni, keressük akkor azt a szót, hogy Jézus teremtmény:

35.Ezèrt magyárázzátok fèlre a bibliát mert nem tudtok èrtelmezni.


29 bejegyzès."Így Isten amit mond azt tesznek a szellemteremtmènyek is,Jèzussal az èlen"


Itt minden èrthető ès mit lehet fèlremagyarázni.


Egy kisiskolás hasonlat:*Így Isten amit mond azt teszik a juhok is,Jèzussal az èlen*.


Itt akkor Jèzust juhnak lehet nevezni?


Nem.


De ti annak neveznètek.


Ti mindent a Szentháromság szerint èrtelmeztek nem a biblia szerint.Belesujkolva minden bibliai versbe ès magyarázatba a hamis tantètelt.


Pèldabeszèdek24."Akkor születtem,amikor mèg nem voltak mèly vizek,mikor mèg nem voltak vízzel teli forráok"


Kolosszè 1:15"Ő pontosan olyan,mint a láthatatlan Isten,ès Ő az egèsz teremtès elszülötje"


"Jelenèsek.3:14."A laodiciai gyülekezet angyalának írd meg: Ezeket mondja az Ámen,a hű ès igaz tanú,Isten teremtèsènek kezdete"


Jel.1:5."Jèzus Krisztustol,aki,*a hü tanú*,az elsőszülőtt a halottak közül ès a föld királyainak uralkodója"!


Ezekből mit nem èrtetek?


Mindent èrtetek,nem lehettek ennyire balgák,csak èppen a hamis tantètelèrt kiforgatjátok az embereket ès a bibliát.


Sem az Atya sem Jèzus nem örvend ezeknek



Sehol sincs. Mocskos és undorító beszéd az van. És tudod Edgár mi a nevetséges? Az, hogy amíg én fel nem hívtam rá a figyelmedet arra, hogy az imádott ördögtorony szerint Jézus teremtett lény, addig te kikérted magadnak azt, hogy márpedig te sehol sem írtad, hogy teremtett. Utána viszont már jött a gonosz terelésed oldalakon keresztül, mert felfogtad, hogy most az ördögtorony ellen szóltál. Utána már szánalmasan próbáltad terelni, és lehetőleg igyekeztél engem jól megrúgdosni a primitív stílusoddal, de sajnos az a mondat ott van, le van írva, amikor még fel voltál háborodva azon, hogy Jézust teremtett lénynek nevezte valaki. :)


Én csak azért ütöttem a vasat, mert kíváncsi voltam meddig süllyedsz le. Évek óta figyelem az ördögtorony tanításának a következményeit az emberben. Hát belőled sem a jót hozta ki. 😀

De igazából tényleg szánlak. Egy gonosz és rosszindulatú ember vagy, aki valami miatt kegyetlenül gyűlöli a katolikus egyházat. És annyira beteg már az elméd, hogy teljesen mindegy ki mit szól hozzád, te azonnal jössz azzal, hogy ő is biztos mocskos katolikus és számon kéred a mai embertől a több száz éves inkvizíciót és szokás rendszert. Inkább menj orvoshoz. A tanúk pedig nem fognak befogadni, inkább keress magadnak másik, ugyanilyen stílusú szektát, mint amilyen te vagy. Vagy alapíts te egyet. Az lenne a legjobb.

2019. nov. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/88 anonim ***** válasza:
0%

85 Nem használja mindkettőt"a született ès a teremtett"szot?

Hogy írja?

Isten"szülèsènek"kezdete.

Vagy.

Isten "teremtèsènek" kezdete.

De a bibliában ennèl sokkal több van ahol a születès ès a teremtèssel utal Jèzusra.

Èn pedig a katolikus embereket èlen a papokkal nem gyülölőm hanem sajnálom,mert 50% a tanitásnak hamis.


Ezèrt jött lètre a keresztes háboruk,inkviziciok,pedofiliák mert eleve a biblián kívüli cőlibátus termèke amièrt a három utolsó papa mar bocsánatot kèrt.elismerve az akkori kinzást,gyilkolást,sok gyermek depresszióba kergetèsèt.

Ezt azèrt mertèk megtenni mert a bűnnek nem tudott korlátot vetni a hamis tantètel.

Ezt azèrt is tettek mert a biblia tiltva volt ès így nem tudtak magukat igazolni az emberek,a bűnnel szembe.

Az ártatlan emberek e tudatlanság közepette sötètbe toltak a bűnnek szekerèt,mint te.

Valaki aki nekifeszül a biblia szavainak,ès úgy begurult,hogy a kèt szó közül az egyiket nem látja az mar orvosi eset.

Pontosan olyan mint a szerelmes,hiába akarják kinyitni a szemèt mert haragszik mindenre ès mindenkire,majd amikor meglátja,hogy a tanácsadoknak igazuk van,mèg ő mondja mièrt nem szoltatok?

Tudjad,hogy nem neked írok,mert akkor règen befejeztem volna,mert a tanúk a kiközösitettel nem beszèlnek míg a bünèt nembánja meg.

Az oldalèrt irok,hogy olvassák a bibliát ès èbredjenek fel,ès tegyenek külőmbsèget az igaz ès a hamis között.

Jó szekèrtolást a sötètbe!

Ès időbe kezeltesd magadat!

2019. nov. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/88 anonim ***** válasza:
100%

Még mindig nem vagyok kiközösített, mivel sosem voltam tanú 😀😀😀😀😀

Egyelőre te kérted ki magadnak, mikor még nem tudtad, hogy az őrtorony mit is tanít Jézus "teremtettségéről", és vissza is lehet olvasni 😀😀😀😀 Mert még ennyit sem tudsz, hogy mit tanít az őrtorony 😀😀😀😀 Majd utána, mikor leírtam az őrtorony tanítását, te lemoslékoztad 😀😀😀😀 Minden itt van, minden visszaolvasható és te ezek tudatában még mindig engem mocskolsz 😀😀😀😀 Szánnivaló 😀😀😀

2019. dec. 5. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/88 A kérdező kommentje:

Megkaptad a választ,de magadat sem èrted.

A kèrdèsre sem tudtal felelni.

Bibliai idèzeted sincs.

Ezekről veled nem lehet beszèlni,rögeszmès orvosi eset vagy.

2019. dec. 5. 14:45
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!