Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mit lehet tenni a sátán...

Mit lehet tenni a sátán ellen, vagy hogyan szerezhetem vissza istent?

Figyelt kérdés

Istenhívő vagyok, számomra ez sokat jelent, de ma belémnyilalt egy erős érzés, hogy a sátán átveszi felettem a hatalmat, és eltávolítja tőlem istent, és ezt éreztem, hogy mostantól szerencsétlenség vár rám a sátán irányít stb. Nagyon mély depresszió ült rám egész délután, de elhatároztam, hogy megszabadulok a sátántól, és istennel vagyok, elképzeltem tehát elég erősen, hogy a sátánt leszúrom eltávolítom magamtól és istent szerzem vissza, de a gondolatomban ez pont fordítva sült el, ugy láttam hogy isten szúrom le (még leírni is nehéz) tehat ugy lattam istent szurom és a sátán marad, ettol teljesen retargiába estem, mert úgy érzem, hogy isten azthiszi, hogy nemszeretem és hogy el akarom távolítani, és a sátánnal akarok lenni, holott ez nemigaz én istennel vagyok! De ez a féltesikerült sátánűzés nagyon letablózott, ugy erzem isten megharagudott mert azthiszi el akartam távolítani magamtól ilyen durva módon, és a sátánt választom. Mit tegyek hogy isten megértse, hogy én nem ővelé akartam szúrni hanem a sátánba? Végső elkeseredésemben írok ide, borzalmasan rosszul értem magam még enni sem volt kedvem, egyszerűen olyan érzésem van mint mikor egy kozeli rokonom meghal, olyan bánat ül rajtam. Református vagyok ha ez számít.


Válaszokat előre is köszönöm!


2019. szept. 8. 20:39
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Ha Istent beengeded az életedbe és vele vagy, Sátán önként távozik.
2019. szept. 10. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!