Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mikor kell a szent Antal...

Mikor kell a szent Antal perselybe pènzt tenni?

Figyelt kérdés

#szent #Antal #pènzt.
2019. szept. 9. 19:23
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%

"Ugyanis anyammal ès a többiek sorba kellett tèrdeljünk, imát mondjunk Antal szobra előtt,ès utánna tettük bele a pènzt."

Hazudsz Edgár folyamatosan, mert korábban azt írtad, hogy unitárius voltál.

2019. szept. 10. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
36%
Kérdező, melyik rom.kat templomban térdeltetek a szobor előtt? Volt térdeplő is, vagy a kőpadlóra térdeltetek? Mások is gyakorolták a szobor előtt térdeplést?
2019. szept. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

11.A mi falunkban 12 család volt, így a Katolikus templomba jártunk. Évente egy néhányszor, elmentünk egy közeli kisvárosba 10km tölünk. Ott volt evangélikus, református, unitárius, ortodox amilyen te is vagy, Pünkösdi, Német Sándor, Adventi,R Katolikus, Görög Katolikus testvéreid, úgy, hogy ha odamentél valamelyik nyitva volt és abba bemehettél. De az volt az érdekes, ha egy évben körbejártuk őket, majdnem úgy megtanitottak hezudni mint ahogy te tudsz. Így kéthelyről kellett kijelenkeznem, hogy megszabaduljak ettől a sok ellentmondást.

Több ideje már nem jártam a kijelenkezésem előtt a papnak "jónapot köszöntem" amire azt mondta, vegye le a sapkát a fejéről, mert ha ő kell levegye kopaszon maradj.

Mit képzelek ezt a szép vallást el akarom hagyni?

Az lehet, hogy szép de nem a biblián alapszik csak 30%-a.

Ezután ledisznozott a drága testvéred,amikor megkérdeztem, olvasta_e a Zsolt. 83:18,19-et.Aztán ugykihuzott, hogy a papír kiszákadt.Na hát ezért szeretem a barátaidat. Neked könnyebb, mert aki ki van közösitve az nem kell kijelenkzzn.

2019. szept. 10. 20:27
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

" megtanitottak hezudni"

Tehát azt mondod, hogy jól megtanultál hazudni. Tudod sajnos ezzel a baj, hogy már az emberben az is felmerül, hogy a kérdésed hazugság (mint sok esetben kiderült), miután így nyíltan beismerted.

2019. szept. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
14.Az a külömsèg,hogy több mint kèt ève nekem nem hazudnak,de nekèd most is igen ès te hazudsz tovább,így nálad a hazugság a nègyzetre emeledett.
2019. szept. 10. 21:10
 16/23 anonim ***** válasza:
0%

[link]


Budapest, Ferenciek tere, római katolikus templom, esti mise (18:00):

résztvevők száma: 4 fő

kép: szobor, előtte térdeplővel.


[link]

2019. szept. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

16.Ez mar igen,több a bálvány mint a misèrejárók.

Hollandiába 4000 templomba múzeumot ès üzletet csináltak a misèrejárás hiánya miatt.

2019. szept. 11. 19:07
 18/23 anonim ***** válasza:
94%

Egyrészt a 68%-osnak, ellentétben néhány szektással, se nem fizetnek azért, hogy itt legyen, se nem számít bele a havi jelentésébe.

Másrészt a kérdés már régen meg lett válaszolva, több hozzászóló által is, így nincs értelme nagyon reagálnom a ördögi provokációdra. Te a sátánt követed, én igyekszem Krisztust.

2019. szept. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
95%

Akkor ezt megbeszéltétek, kedves tanúk. :))

Jó úton haladtok, hogy áttérjek, szimpatikus észrevételeitek vannak.. ja, nem.

2019. szept. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:

18.Te tudod kit imádsz? Máriát!

Minden gyakorlatban 50% Máriához szól.

Úgy hogy te nem Isten imádó vagy hanem Mária imádó.

"Jèzust követed" akkor mègis mièrt nem teszel úgy mint Ő.

Jèzus Máriát alig egy párszor emlegette mint asszonyt, az apostolok egyszer sem. Te pedig Máriát Isten fölè emeled a gyakorlatodban. Règebb azt mondtad a jelenèsekben Ő a napban öltözött asszony, holott az az Isten szervezete a 1Mozes.3:15 szerint.Mária mivel földi így egy apostoli szintü szemèly.

Egy Jèzus követője Jèzust követi, nem pedig egy Mária kultusz.

A 12 üzenem, hogy neragasszon rám egy vallást se mikor vallásom lesz megirom, annyi hibám van, hogy egy picit radikális vagyok.

2019. szept. 11. 22:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!