Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ha az angyalokból egyszer...

Ha az angyalokból egyszer lehettek démonok, akkor a démonok valaha lehetnek még angyalok?

Figyelt kérdés

2019. szept. 21. 22:38
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Ha fiú vagy ,bújj vissza anyád méhébe ,hogy lánynak szüless meg.

Persze persze ,ide oda lelet ugrálni ,hol démon lesz egy angyal ,ha megunta ,ismét jó angyal lesz ,de pár év múlva rá jön hogy a haverok a pokolban vannak ,és újra démon lesz,és így tovább.

Az emberi képzeletnek nincs határa ,mindent ellehet képzelni,és gondolatban múködni is fog a dolog.


Hát hogy Isten országában milyen szabályok ,törvények uralkodnak ,az más kérdés.

2019. szept. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
A hernyókból lehetnek pillangók,a pillangókból nem lehetnek hernyók.
2019. szept. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

A bukott angyalok mint pl. a satan is angyal maradt a lázadása utan is, de nincs mar helye a menyorszagban hanem kivettetett onnan.


Viszont csúnyává es rondáva lettek amikor Jezus legyõzte õket:

"lefegyverezte a fejedelemsegeket es hatalmassagokat, diadalt aratván rajtuk"

Majd miutan Jezus ezt elvegezte -amikor meghallt-tudjuk akkor szallt le a pokolra es akkor gyozte le oket, utanna feltamadt.


Ok nem lettek demonok, hanem rondak es gonosszak lettek. A satan az maga a gonosz

Isten az maga a jo . Micsoda ellentet.


A demonok akkor lettek amikor az ozonviz elott- "Az angyalok megkivantak az emberek leanyait es paraznalkodtak veluk"

Ezeknek a gyerekeik lettek a demonok.


Megrontottak az emberi fajt a fellazadt angyalok -igy akartak tulajdonkeppen tonkretenni Isten teremteset, es azert kuldott Isten ozonvízet hogy ezeket elpusztítsa.

Az angyalokat pedig akik ezt tettek Isten megkotozte oket es a veg idejen el lesznek engedve .

2019. szept. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Utolsó! Ezt a mesét honnan szedted? mert ilyen a bibliában nagyon nincsen!

Hasonló történetek vannak ,de a hasonlóság nem azonosság.

Nagyon ferde írásokat írtál.

2019. szept. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Angyal nem, maximum a mennyországba juthat vissza. Ennek módja, hogy 8 órán át óránként egyszer 10ml megtisztított emberi vért kapjon injekció formájában. Nyilván ezt csak akkor tudja megkapni, ha megszáll egy embert.


A kezelés hatására a démoni romlottságát levetkőzi. Ezután ha elhagyja a megszállt testet, nem a pokolba, hanem a mennyországba kerül.


Ennek azonban feltétele, hogy a mennyország kapui nyitva legyenek. A mennyország kapuinak bezárása - Metatron írása alapján - egy nefilim kitépett szíve, Cupido íjja és egy angyal malasztja segítségével lehetséges, azonban az aljárás nem visszafordítható. Így ha ez megtörtént, akkor nem csak hogy a démonok megtisztított lelke, de az emberek lelke sem jut be a mennyországba.


Remélem tudtam segíteni a válaszommal...

2019. szept. 24. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

"Remélem tudtam segíteni a válaszommal..."

Istenre esküszöm, hogy 2 órája még azt olvastam, hogy remélem nem tudtam. Kicsit is meg is ijedtem...

2019. szept. 24. 20:24
 17/21 anonim ***** válasza:
12 es. Dehogynem lehet.(a te logikád szerint) Csak van egy köztes állapot.
2019. szept. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Énok konyve kepzeld el onnan szedtem.ezt a mesét. Ami nem mese eggyaltalân ,csak amirol nem tudsz nem kell egybol mesenek mondani, kedves 45%os tesom.
2019. szept. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Amennyire en tudom, nem. Szerintem ez olyan, mint amikor az ember mar meghal. Utana mar nem valtoztathat.
2019. nov. 7. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 világvége1 ***** válasza:
0%
Nincsenek angyalok (bukottak se). De az igaz, hogy jóból lehet rossz – fordítva viszont ez lehetetlen. Isten mindenkit jónak teremt, aztán aki inkább gonosz lesz, az már úgy is marad. Aki pedig nem lesz gonosz, az egy idő után már nem is tud. Kb. négy éves korban alakul ki a jó emberben a szeretet.
2020. máj. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!