Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Jehova tanúinál ismét divat a...

Jehova tanúinál ismét divat a világ vége jóslás?

Figyelt kérdés

Arra a kérdésre, hogy vajon ki lesz a következő pápa, egyikük ezt válaszolta:

"Már nem lesz következő.


Mert a következő esemény ,Jézus Krisztus fel állítja királyságát itt a földön."


Mivel a tanúknak nem lehet saját véleménye, ezért ez teljesen biztosan őrtorony tanítás, így akkor valószínűleg újra kikiáltottak egy újabb armageddon időpontot. Így van?


2019. szept. 23. 20:58
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak valami bazinagyot akart mondani. A szótáraikban előforduló szitokszavak között ott van a pápa is és mivel ez rohadtul nem tetszik neki,ezért gondolta,majd jól megmondja a frankót. Nem kell vele foglalkozni.
2019. szept. 24. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
84%

"Ha külön véleményed van, akkor annak a vége kiközösítés is lehet." Őszintén szólva én nem tudom, hogy ez mennyire igaz, de még ha papírforma szerint tényleg így is van, ez akkor sem jelenti, hogy a tagoknak nincs önálló véleménye, legfeljebb nyíltan nem hangoztatják, mert félnek a retorzióktól. Viszont névtelenül már bárki bátran azt ír amit akar, így ahelyett, hogy azt feltételezném, hogy a Tanúk képtelenek az önálló gondolkodásra, számomra sokkal életszerűbbnek tűnik az, hogy az illető egyszerűen csak a saját véleményét közölte.


Én a "földi királyság" megfogalmazást nem tartom döntő bizonyítéknak, olvastam már hasonlót másoknál is.

2019. szept. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
88%
Utolsó!Ha pár évet töltöttél volna közöttük valamelyik gyülekezetbe, akkor nem irnál ilyent.
2019. szept. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
A földi királyság egyértelműen jehovista szleng, ahogy a katolikus gyűlölet és jehova is kéz a kézben járnak. Szóval felismerhető.
2019. szept. 24. 17:00
 15/17 anonim ***** válasza:
73%
Elvileg az adventisták is várják a világvégét és a katolikus egyáhazat azonosítják a fenevaddal, nem?
2019. szept. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
De.
2019. szept. 24. 20:30
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Vidiripi


"A Tanúk sem ez előtt, sem ezután nem mondanak véget, hanem eseményekről irnak, amit a Biblia tartalmaz."


ÉS íme ilyen az amikor egy Jehova tanúja nincs tisztában a SAJÁT szervezete történelmével!


[link]


Az oldal alját olvassátok el!

2019. szept. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!