Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ha van isten akkor engem...

Ha van isten akkor engem miért teremtett ilyen szerencsétlen nyomoréknak?

Figyelt kérdés
Hogy semmihez nem értek és a kemény munkàt sem birom. Emiatt munkanélküli vagyok. Antiszoc is vagyok, se haverok, se baràtnö. Semmi nem jön össze. Minden egyre rosszabb lesz. Igy nem tudom mi leszek, vagy csoves, vsgy bunozo, vagy ongyilkos. Ha van isten miert nem segit rajtam valahogy?? Akkor legalabb szolitson magàhoz az is jobb lenne, ennél. Most igy mi lesz?? Vagy lehet hogy tényleg a karmàs sztori az igaz?? Ami szerint sok életünk van, és én rossz voltam, és ezért kapom mindezt. Lehet ez az igaz?? 27F

2019. okt. 8. 12:44
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
48%
Istennek elvileg van egy nagy terve aminek elvileg te is a része vagy és ez által elvileg nagyon fontos része vagy a történelem alakulásának. Isten azért nem segít mert sokkal fontosabb a terve.
2019. okt. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
58%

Segits magadon és Isten is megsegit.

Mi az,hogy semmihez nem értesz 27 évesen?Semmit nem tanultál?

Senkinek nem húllik semmi csak úgy az ölébe,azért tenni is kell valamit,nem mindent csak Istentől várni.

2019. okt. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
90%

Kisegítői munkában biztosan tudnál dolgozni, Focus Work és hasonlónál szokott lenni, pl. ruhapakolás. Múltkor egy vagy 70 éves néni jött el úgy dolgozni, segíteni nekünk pakolni..


Egyébként legyen pozitív szemléleted, mond magadnak, hogy sikerülni fog és ennél már csak jobb lesz. Lassan, de biztosan menni fog. Esetleg pszichológus is segíthet. Meg az ima. A legjobbakat!

2019. okt. 8. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
82%

Szia,


Húha, tisztázzuk a fogalmakat. A "szerencsétlen nyomorék" nem itt kezdődik! Olvass utána a tetra-amelia szindrómának. Na az nem semmi. Amúgy a kérdésed éppen aktuális!


Nick Vujicic, aki karok és lábak nélkül született emberként vált ismertté, hazánkba látogat október 25-én, ha szeretnél választ a kérdésedre, akkor tőle kaphatsz!

[link]


Egy kis ízelítő: https://www.youtube.com/watch?v=HFmQTT87nmc


Üdv. Péter

2019. okt. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
47%

"Nick Vujicic, aki karok és lábak nélkül született emberként vált ismertté, hazánkba látogat október 25-én, ha szeretnél választ a kérdésedre, akkor tőle kaphatsz!"


Ez az ember egyáltalán nem hiteles. Azért, mert ő azt mutatja a világnak, hogy jól érzi magát úgy, még nem biztos, hogy tényleg így van. Ráadásul neki, mint ismert embernek, aki arról híresült el, amiről, alapból mosolyogni kell mindig és pozitívnak lenni.


Viszont a kérdező ránézve elgondolkodhat, hogy neki milyen szerencséje van, hogy egészséges.

2019. okt. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
44%

"Hogy semmihez nem értek és a kemény munkàt sem birom. Emiatt munkanélküli vagyok. Antiszoc is vagyok, se haverok, se baràtnő"


Ezek nem valós problémák, nem tettél magadért semmit, így jártál. Erről nem a nemlétező tehet.

2019. okt. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
18%
Nem Isten miatt vagyunk tökéletlenek, elesettek. Ő tökéletesnek teremtette meg Ádámot, és Évát, de ők elveszették azt a kiváltságot. Miattuk vagyunk betegek, öregek.
2019. okt. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
42%
Végre egy rendes választ is olvashattunk. Egyetértek 7-es
2019. okt. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
40%
Mondjuk betegek és egyéb "nyalánkság" főleg magunk miatt vagyunk, mert nem járunk szeretetben
2019. okt. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
34%

Azért valamihez értesz, és jól el vagy a számitógép világában is. Isten pedig senkit nem teremtett ilyennek vagy olyannak.

Az előttem irók pedig határozottan és jól kiemelik, hogy a nálad sokkal nehezebb helyzetben lévők, az életben a körülményeik ellenére is megteszik a Tőlük telhetőt, nem adják fel.

Legyél olyan mint Ők, ne sirj, abból a helyzetből hozd ki a legtöbbet amiben vagy.

Beszéld meg az életadóval is, mond el neki, hogy kéred a segitségét. Ezután pedig tegyél a kérésedhez megfelelő lépéseket, hogy legyen mit megáldani.

2019. okt. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!