Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Jehova tanúi nézhetnek olyan...

Jehova tanúi nézhetnek olyan meséket, amiben a hős démonokat öl?

Figyelt kérdés

2019. okt. 20. 11:06
1 2 3
 11/25 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

#10 26% JT

szerintem hasznosabb lenne ha belinkelnel listat vagy felsorolnal filmeket, amik eleg "menöek" de megis nem tartjatok karosnak

igy kozelebb kerulhetnenek a ti hitetekhez sokan


keresztenyeknek is vannak ilyen listai amiken muveket karosnak itelnek, es mellesleg vilagiaknak is, es mas vallasoknak, szektaknak is

tudni lehetne ti milyenek is vagytok

2019. okt. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:

" Nos akkor nekik is volt bőr az arcukon...."


Ad1: igen volt,és? Gondolom arra számítottál,hogy ezzel jól sarokba leszek szorítva

Ad2: Mint egy kisiskolás,komolyan: "de a másik is egyest kapott". Kérdezte valaki?

2019. okt. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:

10:

"Márpedig sok ilyen ember élt a történelem során, akiben jócskán találhatunk emberi szemszögből kivetni valót. Valamiért Isten még is kedvelte Őket, és felhasználta a céljaira, és kedvesek voltak a szivének ezek az emberek"


Bizonyítsd, hogy Rachel nem ilyen ember. Itt és most.

2019. okt. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%

" Márpedig sok ilyen ember élt a történelem során, akiben jócskán találhatunk emberi szemszögből kivetni valót. Valamiért Isten még is kedvelte Őket, és felhasználta a céljaira, és kedvesek voltak a szivének ezek az emberek. "


Először bizonyítani kéne jehova létezését,majd csak utána beszélni arról,hogy kit hogy használ és mire. Tudniillik így csak arról van szó,hogy elképzeltek magatoknak egy mindenható lényt,aki pátyolgat titeket és gerjeszti az egótokat,mert történetesen magatoknak találtátok ki,ergó mást nem is szerethet rajtatok kívül. Szóval előbb legyen bármiféle isten,addig elég nagy merészség az érzéseiről beszélni,nem gondolod?

2019. okt. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
Mellesleg hogy is írja a Biblia? Isten az emberi szívek vizsgálója,vagy az ember Isten szívének a vizsgálója? Ezen is rágódhatnál egy kicsit,mielőtt ekkora magabiztossággal hangoztatod,hogy ki kedves neki és ki nem az.
2019. okt. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%
Nekem te nem tudsz bemesélni semmit 26%-os(nem tudom most épp milyen nicknevet használsz).Tanúk között nőttem fel és tudom,hogy mi folyik ott.Az annyit szidott és lenézett egyházakban,az egészben nincs annyi álnok, képmutató ember mint abban a szervezetben.És még van képetek kijelenteni,hogy ti vagytok az egyedüliek ahol szeretet van.Na nekem volt alkalmam megtapasztalni ezt a szeretetet,és az ellenségemnek se kivánom.
2019. okt. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%
Még annak is tisztán látszik,aki feléjük se nézett még,nemhogy annak,aki benne volt. Nem tudom,hogy ezzel a fenenagy szeretettel,ami csak náluk található meg,kit akarnak átverni.
2019. okt. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
69%
Lucifer nézd mit okoztál! A GYK-n vallási háborút csináltál!
2019. okt. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%
Egy hónappal ezelőtt temetésen voltam,az egyk lánynak meghalt az édesanyja,akivel jóban vagyok,mert nem keresztelkedett meg és szabad beszéljen velem.Az ex tesók tüntetőleg elforditották a fejüket,amikor megjelentem félrébb húzódtak mintha leprás lennék.Még ilyen helyen se tudják mellőzni a gyülölködést és ezek kuruttyolnak a szeretetről.Elnézést a kifejezésért,d nem tudok szebben fogalmazni.
2019. okt. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
10%

Remélem, elégedettek vagytok.

További szép napot mindenkinek.

2019. okt. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!