Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hogy érhetem el, hogy az...

Hogy érhetem el, hogy az Egyház tagja legyek leszbikusként? 18/L

Figyelt kérdés
Most kezdtem az egyetemet és bekerültem egy nagyon jó egyetemi közösségébe keresztény fiatalok közé. Jól érzem magam köztük, Istenben is hiszek, szóval minden rendben lenne, azt az "apróságot" leszámítva, hogy még nem említettem nekik, hogy leszbikus vagyok.

2019. nov. 2. 09:05
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
37-es. Tévedsz, mindkét közösség tagjaként mondom. Az anyaságos dologban is. Sokan vagyunk, akik gyereket vállalnak vagy szeretnének.
2019. nov. 11. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:
Figyelj,gondolkodj el azon,hogy,miért bűn és miért rossz egy pár percet.Azután alkoss véleményt.
2019. nov. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:
Miért akarsz egyáltalán bekerülni egy ilyen csapatba? Jó dolog is lehet a vallás és én nem vagyok ellene egyáltalán sőt, de az ilyen “keresztény fiatalok” csoportja csak a képmutatásból áll, biztos nem akarnék ilyenek közé tartozni
2019. dec. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!