Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Isten beteg embernek vagy...

Isten beteg embernek vagy rossz embernek tekinthet engem?

Figyelt kérdés

Sajnos vannak problémáim a szerencsejátékkal, több száz ezres tételekben játszottam.


Könyebb a tevének a tű fokán átmenni, mint gazdag embernek a mennybe kerülnie vagy hogyan is hangzik az idézet.


Tudom, hogy ez egyfajta mentális probléma. Nem is kicsi, mégis mostanában láttam ilyen posztokat rákos gyerekekről, meg olyanról aki elvesztette a lábát, vagy egy csávó aki mindkét kezét elvesztette.

Szóval én meg mindig csak azért idegeskedek, mert nincs pénzem, nincs karrierem. Meg nem értek semmihez szakmailag, nincs is szakmám.

Mégis ezerszer jobb helyzetben vagyok ezeknél az embereknél, akik amúgy nagyrészt biztos hogy normális jó emberek.


Én magamat nem tudom, most hogy én egy rossz ember vagyok, vagy ez egy ilyen betegség. Van amikor bekattanok így a pénztől. És ha veszítek elkezdem duplázni a tétet ameddig csak lehet Online játszok, itt nincs limit.

Nem panaszkodásként írtam, viszont attól nagyon félek, hogy egyszer Isten valami komoly betegséggel sújt rám, hogy észhez térjek, de akkor már késő lesz. Lehet már most is az, csak nem tudok róla.


27 éves férfi



2019. nov. 14. 16:36
1 2
 11/11 r.sentinel ***** válasza:
63%
Hulyeseg, senkise bunos ember, csak szeretet hianyban szenved. A bunos ember jelzoket a Bibliabol atvettek az emberek es nem kepesek kutatni hogy hogyan si tevodott ossze a bibliai irasok es milyen reszek hianyoznak es akkor mas lenne a vilagrol alkotott nezetuk. Fiatal vagy meg, az akaratod es celod hianyzik az eletedbol, ezeket kell erositened. Legyen mindig celod, ha tudatos vagy benne hogy a fociban fennebb nincs esely akkor keres olyan munkat ami segit a celod elereseben. Pl. lakast venni, kocsit, csaladot alapitani, vilagot jarni stb. de celod legyen mindig. Ha megvana cel jon a szukseges akarat is. Aldas, aldas, aldas.
2019. nov. 15. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!