Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A kereszténység szerint mi...

A kereszténység szerint mi okoz torz személyiséget vagy mentális problémát? Mi vezet idáig?

Figyelt kérdés
Démon búj az emberbe? Elváltozik a lelke? Vagy?

2019. nov. 17. 17:02
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
A férjem hívő közössége bár nagyon sarkos és végletekben gondolkodó,de mégsem eredeztetnek mindent a démonoktól. Sokszor hallottam hívőktől,hogy az epilepszia a démoni megszállottság egy tünete (epilepsziásként az ilyen szemközt tudnám köpni,ha ezt mondja),ők viszont elismerik,hogy se az epilepsziának,se a skizofréniának nincs köze a démonokhoz és ez így is van jól.
2019. nov. 19. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Egyébként már csak azért sem egyszerű kérdés, mert a kereszténység, mint olyan, messze nem egységes, így nyilván az álláspontjuk sem feltétlen egyezik (és akkor még csak a 'hivatalos' álláspontot néztük)

Melyik gyülekezetre voltál kíváncsi?!

2019. nov. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Na igen utolsó...pl el tudom képzelni,hogy a hitgyüli szerint ez mind démoni eredetű...sőt,asszem pont olvastam is itt egy hitgyülistől ezt. Én egy aljas ordenáré mocskos dolognak tartom megszállottnak nevezni egy beteg embert. Bezzeg,mikor ők rángatóznak,az a szent szellem. Ühüm..
2019. nov. 20. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!