Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Volt Józsefnek és Máriának...

Volt Józsefnek és Máriának nemi kapcsolata Jézus születése után?

Figyelt kérdés
24József pedig, amikor felébredt álmából, úgy cselekedett, ahogyan az Úr angyala parancsolta neki: magához vette feleségét, 25de nem érintette addig, amíg meg nem szülte fiát, akit Jézusnak nevezett el.

2019. dec. 24. 10:20
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
0%

Hiszen te is a saját szubjektív véleményedet mondod, vagy azokét, akikét elhiszed.

Mitől lenne igaz(abb), hiteles, amit te írsz?

2020. jan. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
Ez nem az én szubjektív véleményem, hanem a történelmi források ezt bizonyítják, nem én találtam ki hasamra ütve, mint tetted azt te.
2020. jan. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:

Már ne is haragudj, de nem ismertettél történelmi forrásokat, csak írtál valamit.

Én is olvastam ezzel kapcsolatban, ezt is-azt is.

Azt is tudjuk, hogy a "történelmi források"-nak tartott dolgokról rendszeresen kiderülnek tények, ami más fénybe világítják meg -főleg a publikálókat-.


Az adott földrajzi helyen pedig már nem egyszer "kerültek elő" kétséges vagy bizonyítottan hamis "történelmi leletek" (tárgyak) is.


Mindegy is, nem erről szólt a kérdés, végülis.

2020. jan. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!