Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A Biblia szerint aki kér az...

A Biblia szerint aki kér az kap. Mások meg azt mondják, hogy old meg magad. De ha én nem kapok, akkor ne is kérjek, hanem szerezzem meg magamnak amit akarok?

Figyelt kérdés

Azokkal a válaszokkal hagyjatok kérlek, hogy "nem lesz semmi ha csak imádkozol" vagy "ha nem teszel semmit, akkor ne várj semmit"

Nem erről van szó.


Lényegében az a "gondom", hogy nincs barátnőm/ feleségem.

Imádkozok, de Isten mintha nem segítene.

Most akkor imádkozzak tovább, vagy hagyjam az egészet és csajozzak még többet?

Ne is olvassak keresztény dolgokat, ne is járjak keresztény helyre, csak csajozzak amennyit csak tudok?


Ne higyjétek, hogy nem járok emberek közé.

Nem azt akarom, hogy azt higyjétek, hogy bezárkózom otthon és egész nap csak otthon vagyok. Elég sok olyan helyen járok ahol összejöhetnék valakivel, de sehogy nem megy.


Kérdezzetek és akkor válaszolok, kifejtem bővebben.


2019. dec. 30. 16:55
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:

Épp az a fura, hogy nincsenek nagy igényeim.

Úgy érzem, hogy nagyon nehéz lenne összejönnöm egy Pamela Anderson fél nővel.

Inkább úgy vagyok vele, hogy legyen egy normális átlagos kinézető barátnőm, de ha kimondottan szexy akkor az is oké. :D

De viccet félretéve tényleg nem egy szupermodellt akarok.

Csak az a fontos, hogy ő is higyjen Istenben.

Meg ha lehet ne legyen irreálisan nagy köztünk a korkülönbség.

De ezek szerintem érthető dolgok.

2019. dec. 30. 19:16
 22/29 anonim ***** válasza:
Kérj és kapsz keress és találsz.Nincs eggyik a másik nélkül. Egy kis segítség [link] a 9-es voltam.
2019. dec. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonymousreview60 ***** válasza:
2019. dec. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonymousreview60 ***** válasza:
Nehogy azt írd, ezeket nem ismerted, mert berosálok!
2019. dec. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
Mivel semmi érdemlegeset nem teszel, ezért egyedül is fogsz maradni.
2019. dec. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:

Mi érdemlegeset kéne tennem?

Ezt kifejtenéd kérlek részletesebben?!

2019. dec. 30. 20:42
 27/29 anonim ***** válasza:
100%

"Jó várni és megadással lenni az Úr szabadításáig." /Jer.sir. 3:26/


Kedves Kérdező, ahogyan előttem is írták már, túlságosan ez a fő gondolatod, hogy barátnőd, társad legyen, ez érezhető a kérdésedből és a kommentjeidből. A fenti bibliaverset azért idéztem be, hogy ne legyél türelmetlen, lehet ez most egy próba, hogy mennyire vagy állhatatos a hitben, amikor mondjuk magányosság kínoz. Bízz Benne, hogy a megfelelő időben (amikor a legalkalmasabb vagy rá) találkozni fogsz a társaddal. Első helyen mindig az Isten legyen. Ez persze nem jelenti azt, hogy csukott szemmel kell járnod. Nem baj, ha ismerkedsz, de ez legyen másodlagos. Kívánok neked türelmet és azt, hogy meglásd a várakozásban is a jót.

2019. dec. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:

Köszi a jókívánságot. :)

Jól érzet (vagy jól vetted ki a kommentjeimből), tényleg nagyon nem bírom már ezt.

Viszon mentségemre szolgáljon, hogy már nagyon rég nincs barátnőm. Nem csak 2-3 évről van szó. Jóval többről, sokkal többről. :(

2019. dec. 31. 01:52
 29/29 anonim ***** válasza:

Imádkozzál és dolgozzál!

Ne görcsölj rá! Vegyél görcsoldót, szedjél magnéziumot!

2019. dec. 31. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!