Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Az öngyilkosok a pokolra...

Az öngyilkosok a pokolra kerülnek? Vagy ha nem akkor mi lesz a sorsuk a halál után? Számít-e az, hogy milyen ember volt az illető személy vagy mindenféle képpen a pokolra jutnak az öngyilkosság miatt?

Figyelt kérdés

Olyan emberek válaszát várom akik ebben "szakértők" akik tanultak bibliát vagy éppen papok.

Egyébként pszichiátriai kezelés alatt állok már 4 éve és fogyatékkal élő vagyok.

Nagyon sokféle gyógyszert kipróbáltam már de hiába.



2020. jan. 26. 18:18
1 2 3 4 5
 21/49 george1113 ***** válasza:
Kérdező nem vagyok 'szak ember' én csak a bibliából, és a tapasztalataimból, adok tanácsot.
2020. jan. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 anonim ***** válasza:

Ez nem életérzésről szól, hanem hangulatról. (de már találtam jobbat.)

https://www.youtube.com/watch?v=tzMI29xmQV8

Fontos, hogy ne a hangulatunk irányítson bennünket, viszont az életünk úgy jó, ha próbálunk benne hangulatot teremteni.

Persze megértem a nézeteidet. Nekem ettől jobb kedvem lesz és még élek.

2020. jan. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 anonim ***** válasza:

Szia,


Figyelj én olvastam a kérdésed, és kicsit magamra ismertem benned.

Nálam is hasonló dolgok alakultak ki mára, de ennek rengeteg előzménye van.

Én tetéztem, hogy olyan szert szedtem, ami ezt a közönyt létrehozta.

Ha szedtem minden rendben volt, de mikor nem akkor hihetetlen szorongás, pánikroham, alsóbbrendűség érzés lett úrrá rajtam.

Kb. Másfél éve napi rendszerességgel szedtem. Amolyan nyugtató, kedélyjavító féle, de legális és nem akarom leírni az anyag nevét.

Namármost, második napja hogy megvontam magamtól. Elhiheted nagyon nem jó érzés.

De...

Úgy éreztem tartozok ezzel magamnak, és azoknak, akik valóban mellettem állnak h leállok.

Le kell szögeznem én másban hiszek.. Ám karmikusan sem jó ha eldobod az életed magadtól. A következő életedben ugyanis ez hátrányosan fog befolyásolni, és görgeted csak tovább a problémát.

Miért nem fejleszted önmagad egyébként? Az elméd, a tested. Hisz csak az amit biztosan tudsz, hogy a tiéd.

Kirándulj, járd a természetet, találj magadnak segítséget, legyen az egy tanító, vagy közösség ahova tartozhatsz.

Ez a vegetáció, amiben sok ember él, többek között én is nagymértékben a célja azoknak, akik az emberiséget sötétben akarják tartani.

2020. jan. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 anonim ***** válasza:
Nem említi a Biblia, csak utalások vannak rá, de valószínűleg a pokolra. Isten az Ő szeretését és a más emberek segítését tűzte ki minden ember céljául, de gyakorlatilag öngyilkosság ennek véget vet.
2020. jan. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 anonim ***** válasza:
0%

Az öngyilkosok közel 100%ka már pokolban van olyankor. S ez folytatódik tovább, míg a lecke meg nem tanulódik.


Mindenkinek egyedi sorsa van.


Minden számít. A személyiségük teljes mibenléte. Az egész végtelenül összetett egysége annak.


Az elméddel van baj, nem a testeddel. Te a testedre szedsz bogyót, amit gyógyszernek csúfolsz. Megkérdezhetem, hogy tettél-e valaha bármit a javulásodért, és ha nem, miért is vársz a semmiből javulást?

2020. jan. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 george1113 ***** válasza:

Lucifer



'Ez nem életérzésről szól, hanem hangulatról. (de már találtam jobbat.)



Fontos, hogy ne a hangulatunk irányítson bennünket, viszont az életünk úgy jó, ha próbálunk benne hangulatot teremteni.


Persze megértem a nézeteidet. Nekem ettől jobb kedvem lesz és még élek.'


Tudom jól hogy mindenki más-más célból halgatja ezeket, és aláírom hogy hamgulatot ad, de csak azoknak , akiket ezek a zenék a hatalmába kerítettek. A például ha egy igazi keresztény ember meghallaná ezeket, egyből érezné, a sötét hátterét. Persze vannak benne, 'lágyabb' és érzelmesebb, típusú zenék, ami tényleg jók, de viszont ott vannak, a 'sötétebb' zenék, amiknek más az üzenetük.


A jó hangulatot meg csak addig ad, ameddig halgatod, hanem halgatod és akkor isbefolyásol, ez a zenei atmoszféra, akkor bizony hatalmába kerített. És ezeknek van is hatása. Persze nem mindenki megy tovább, van aki simán csak halgatja, de vannak aki olyanok, akik az 'ártalmatlan' metál miatt váltottak keményebb metál zenékre, és onnantól feljebb és feljebb egyenesen a sátánista isten gyalázó szektáig kábitószeres szektáig.


De ne hazudj hogy csak a hangulat miatt halgatod, és níncs hatással rád, mert a neven 'lucifer 666 nem ez igazolja.



Az lucifer tudod hogy szakadt el istentől a menyben? Úgy hogy lázadt, pont úgy ahogy ezeknek a zenéknek az előadói, ls az hogy még a neved is az ördögöt jelképezi, ez több mint egy zene.


Egyébként ha már a nebed lucifer, akkor változtast meg ördög 666-ra mert már a neve nem lucifer, hamem bukott neve ördög,(sátán)

2020. jan. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 anonim ***** válasza:
És sajnálom azokat a dolgokat, amik veled történtek. :(:( Reméljük Isten majd megsegít.
2020. jan. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 george1113 ***** válasza:

Kedves red vixen



'Az öngyilkosok közel 100%ka már pokolban van olyankor. S ez folytatódik tovább, míg a lecke meg nem tanulódik.



Mindenkinek egyedi sorsa van.



Minden számít. A személyiségük teljes mibenléte. Az egész végtelenül összetett egysége annak.



Az elméddel van baj, nem a testeddel. Te a testedre szedsz bogyót, amit gyógyszernek csúfolsz. Megkérdezhetem, hogy tettél-e valaha bármit a javulásodért, és ha nem, miért is vársz a semmiből javulást?'


Szerinted ha azon múlna a javulása, hogy tegyen érte, szerinted már nem tett volna érte? Ő neki egyszerüen segítségre van szügsége, beteg, és reményveszett. Nem az elméjével van a baj hanem a lelkével, és a lélek kihat a testre,és ez az, amit az emberek nem tudnak meggyógyítani, csak is jézus.

2020. jan. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 george1113 ***** válasza:

Lucifer 666


A zene halgatás helyett ajánlom ezt a cikket. Te tudid hogy élsz-e vele vagy nem.


[link]

2020. jan. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 george1113 ***** válasza:

De itt van videóban is az egész anyag


[link]

2020. jan. 26. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!