Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Az öngyilkosok a pokolra...

Az öngyilkosok a pokolra kerülnek? Vagy ha nem akkor mi lesz a sorsuk a halál után? Számít-e az, hogy milyen ember volt az illető személy vagy mindenféle képpen a pokolra jutnak az öngyilkosság miatt?

Figyelt kérdés

Olyan emberek válaszát várom akik ebben "szakértők" akik tanultak bibliát vagy éppen papok.

Egyébként pszichiátriai kezelés alatt állok már 4 éve és fogyatékkal élő vagyok.

Nagyon sokféle gyógyszert kipróbáltam már de hiába.



2020. jan. 26. 18:18
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:

Kedves george1113,


Miért gondolod, hogy hinni fogok egy vadidegen embernek?

Ha Isten akar valamit, szóljon hozzám és ne másokhoz.

2020. jan. 26. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 george1113 ***** válasza:
A videón keresztül szólni fog hozzád! De rajtad áll hogy adsz e neki eséjt, és nem a büszkeségedre halgadsz
2020. jan. 26. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 anonim ***** válasza:
Megőrülnék, ha ezt végig kellene néznem. Ne haragudj...
2020. jan. 26. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 george1113 ***** válasza:
Jó. Ha egyszer készen állsz valaha, nézd meg.
2020. jan. 27. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 anonim ***** válasza:
45%

A keresztények imádják mások bűneit boncolgatni és abban tapicskolni, ettől jobban érzik magukat.


Fő bűnök:

- dohányzás

- depresszió

- homoszexualitás

- öngyilkosság


Ezek mind halálos bűnök a keresztények szerint. Például itt a válaszok is arról szólnak, hogy megokoskodják, hogy az öngyilkos elkárhozik, mert bűnt követ el amit már nem tud megbánni. Képmutatás level 250!!!


Mert vajon ezek az ún keresztények hány olyan bűnt követnek el amit nem bánnak meg? Vagy esetleg valaki úgy érzi, hogy ő minden bűnének pontosan tudatában van és azt minden alkalommal megbánja? Vagy mi történik ha pl bűnözöl egy jót délután 4-kor a 22-es buszon de mielőtt hazaérsz, hogy jól megbánd az úr színe előtt elcsap egy autó a zebrán? Akkor te is meg nem bánt bűnnel mész az isten elé.


Vagy ha pl nem figyelmetlenségből karambolt okozol amiben meghalsz te is meg egy vétlen is. Akkor egyrészt az odanemfigyeléses ökörbaromságod miatt gyakorlatilag kinyírtad magad, plusz még gyilkos is vagy mert megöltél valakit. Ezeket nem tudod már megbánni vagyis akkor - ha követem a hozzászólók logikáját - mész is gyorsliften a pokolba.

2020. jan. 27. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 anonim ***** válasza:

"Vagy ha pl nem figyelmetlenségből karambolt..."


helyesen: "Vagy ha pl figyelmetlenségből karambolt..."

2020. jan. 27. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 A kérdező kommentje:

Red Vixen !

Igen az elmémmel van baj és nem a testemre szedek gyógyszert. Mint írtam is fogyatékkal élő vagyok (szellemi).

Én nyugtatót, antidepresszánsokat és hangulatstabilizátort szedek ezek pont, hogy az elmémre vagyis pontosabban az agyra hatnak. Azt is írtam, hogy személyiségzavarom van tehát újat nem írtál. Örülnék ha valaki valamit ír előtte elolvasná a kérdésemet és kommentjeimet, értelmezné és aztán válaszolna.

2020. jan. 27. 04:47
 38/49 A kérdező kommentje:
Mint írtam pszichiáterhez járok gyógyszeres kezelésre. A pszichiáter nem a testre ható gyógyszert írja fel hanem az olyan gyógyszereket ami ponthogy az agyra hat úgynevezett SSRI (szerotonin képző) gyógyszereket. Ezek segítenek az agyban beindítani a szerotonin képződést.
2020. jan. 27. 05:08
 39/49 imakommandós ***** válasza:
Akkor ha meg vagy váltva és bízol abban aki szeret Téged és az életével fizetett érted, akkor boldog hely vár. Ez a biztos. Minden más bizonytalan és csak Isten tudja megmondani. Fordulj Jézushoz, őt hivd mindig segitségül.
2020. jan. 27. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 anonim ***** válasza:

Ideje lenne abbahagyni ezeket a Drogokat:


[link]


[link]


[link]


Ne jöjjetek nekem a schientológia sz#rságokkal mert ez az igazság.

2020. jan. 27. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!