Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A fideszesek általában valláso...

A fideszesek általában vallásosak is?

Figyelt kérdés

2020. jan. 27. 19:09
 1/7 Silurus ***** válasza:
81%
Igen. A gazdagabb része a profitban hisz, a többi pedig bármit elhisz. Hívők szinte mind!
2020. jan. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Részben igen, részben nem.


Van ateista jobboldali, és van baloldali hívő (Krisztuskövető) is.


Hogy melyik oldalon van több vallásos/hívő, nem tudom.

2020. jan. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz arányaiban megmondani. Nekem több az olyan vallásos ismerősöm, aki nem fideszes.

Nyíltan fideszes ismerősöm nincs sok. Vannak köztük vallásosak is, de szerintem többen közömbösek ezek iránt.

2020. jan. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
23%

Egy vallásos fideszest sem láttam még.

Van, aki kereszténynek mondja magát, de nála istenkáromlóbb, istengyalázóbb embert keveset látok.

2020. jan. 27. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
26%
A szent lélek is fidesz-tag
2020. jan. 28. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
74%
Ha az hoz több szavazatot akkor vallásosak. Biztos lehetsz valami, ha az hozna több szavazatot hogy ateisták akkor hirtelen mindegyikük az lenne.
2020. jan. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A sógornőm és családja református és Fideszesek.

A bátyám, a férje ingadozik, de hat rá a környezet, az a véleménye, hogy - még mindig ez a legjobb -, vagy a korrucióra, hogy - én sem csinálnék mást a helyükben -, de van azért, ami csípi a szemét.

A családom többi tagja vegyes, ateisták vagyunk és én meg utálom a politikát, eddig kétszer szavaztam, abból egyszer a Fideszre, de az még a legelső szavazás volt, kis ellenzéki párt voltak és fiatalok, meg demokraták akkoriban, egyébként ellenségnek tekintek minden kormányt, amely az emberek életét megkeseríti.

Ha szavaznék, akkor a mindenkori kormány leváltását támogatnám, hátha a következő jobb lenne, de már régen nem reménykedem, egyik kutya, másik eb.

A családban tabutéma a politika, kivéve a sógornőmet, bár nem reagálunk a megjegyzéseire, így ő sem túl aktív velünk, csak ilyen bizottságokban tüsténkedik, például választáskor.

2020. jan. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!