Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Világi (nem vallásos) bulikban...

Világi (nem vallásos) bulikban tényleg csak az alkoholizálás, drogozás és meztelenkedés megy?

Figyelt kérdés
Kereszt(yén(y) iskolában azon vitatkoztunk, hogy mik a különbségek a kereszt(y)én(y) és a világi bulik között, és arra jutottunk, hogy a kettő között az a különbség, hogy a világiban meztelenkedés van, míg a vallásosban túlfűtött nacionalizmus. Szerintetek is így van?

2020. jan. 31. 09:25
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

A haverokkal azon vitatkoztunk, hogy mi van a szomszéd szobában.


Jól összevesztünk, de egészen addig nem tudtuk meg, míg be nem mentünk a szomszéd szobába.


Már ha érted, mire akarok kilyukadni...

2020. jan. 31. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%

Ostobaság.

Nem vagyok egy nagy bulizós, de amiken voltam, azok kultúráltak voltak. Ellenben a legtöbbet ivó ismerőseim hívő keresztények.

18/L, ateista

2020. jan. 31. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltétlen. Sok olyan buliban voltam már, ami nem volt keresztény: drogot egy helyen sem láttam még és meztelenkedést sem. Alkohol volt nyilván, de nem kötelező inni... Egy nem hívő is oda tud figyelni, hogy mértékkel igyon.

Bulitól függ. Vannak kulturáltabb helyek.

2020. jan. 31. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
53%

Ezek spektrumok. Istenkáromlás mindkettő gondolat, mert ahogy gondolkodtok, nem nyitott.

Az igaz keresztény bulikban ugyanaz van, mint egy igaz értelmiségi világi buliban..., beszélgetés, jó érzések, érzelmek.

2020. jan. 31. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen nem :D.

Ennyi butaságot...


Egyébként, konkrétan mit értesz a "buli" alatt?

2020. jan. 31. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 jdfGabrella ***** válasza:
Nem mindegyik nem vallásos buliban van így.
2020. jan. 31. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Jártam pár buliba, senki se meztelenkedett, drogot remélem nem fogyasztottak, alkohol viszont volt dögivel. Én mondjuk nem éreztem késztetést inni, de volt aki alaposan lerészegedett.


Keresztény buliban még nem voltam, de remélem ott sincs túlfűtött nacionalizmus, mert akkor nem is megyek.

2020. jan. 31. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
A reformátusok a vad nacionalisták, a katolikusok nem annyira. És nem is olyan prűdek.
2021. szept. 25. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!