Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Keresztények! Mi a véleményete...

Keresztények! Mi a véleményetek Billie Eilishről zenéjéről?

Figyelt kérdés

Illetve hogyan értelmeznétek ezt a dalszöveget?


https://www.youtube.com/watch?v=Y82xKjlm3aw



2020. márc. 5. 02:47
1 2
 11/18 jdfGabrella ***** válasza:
57%
Sz@r
2020. márc. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem emo 2.0 legalábbis a kb két dalból, amit hallottam tőle. Vagyis kb látványos pózolás meg némi lázadó hangvétel.


Szerintem a punkok még mindig belevalóbbak, mert B. E. csak eljátssza, hogy ő a társadalom számkivetettje, miközben kiszolgál egy ipart és degeszre keresi magát.


De lehet, hogy csak én vagyok túl öreg ehhez.

2020. márc. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
2020. márc. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
62%
A legszánalmasabb kommentfajta az interneten az "azt se tudom ki ez"
2020. márc. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
66%
Imàdom,elvenném feleségül
2020. márc. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
Valaki törölte a válaszomat!
2020. márc. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
#14 Köszönjük, hogy megmondtad a tutit, Einstein!
2020. márc. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 NikiKING válasza:

Szia, én is keresztény vagyok.

Nagyon szeretem Billie Eilish-t. Nekem ő a kedvencem. Viszont keresztényként megkell válogotnunk, hogy milyen zenét hallgatunk.

A "bury a friend" nem ajánlott, hiszen ott a végezni akorok magamal elég sokszor elhangzik(nyilvàn angolul)

Amit belinkeltél az "all the good girls go to hell" az vitatot(szerintem). Mert úgye Billie is aztmondta, hogy az éghajlatváltozásról van benne szó. Viszont sokak szerint Ördög imádat.

Hogy öszinte legyek én szoktam néha aztis hallgatni hiszen annyira fülbemásszó.

Na mindegy. A többi dala az szerintem hallgatható, nyilvàn itt erre a mondatra is sokan felháborodnának, csak nem értem miért.


Ui: ezeket neked kell eldönteni, viszont szerintem nem baj ha néha belehalgatsz csak ne váljon a kedvenc számoddá.


Ui2:Én tegnap is tv-n kivetitve néztem a videoklipeket anyám meg benézett és az volt az elsö kérdése, hogy ki ez a depis.

Aztàn elmagyaràzztam neki mindent Amit tudok róla kb megtanultam az egész Wikipédiát xd. Szvl ja.


Egyébként nem tudom hogy milyen vallású vagy. Privát üziként leirhatnád Meg akk én is leirnám mert szerintem kettönknek ugyanaz.

Remélem tudtam segíteni.😉

2020. máj. 8. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!