Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Más is észrevette már hogy...

Más is észrevette már hogy egy párhuzamos társadalomvban élünk, most ez vagy így van vagy csak nagyon a "világban"kezdtem élni keresztényként megint?!

Figyelt kérdés
2020. márc. 6. 14:20
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
8-as, szerintem ne akard megpróbálni "mire gondol" a kérdező. Valószínűleg ő se tudja.
2020. márc. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
75%

"egy párhuzamos társadalomvban élünk"

Mihez képest? Ha ez a párhuzamos társadalom egy egyénhez kapcsolódik, akkor mitől "társadalom"? Az elidegenedésre próbálsz gondolni? Olyan van, hogy a világ egyre globálisabb, csökken a szűkebb közösségek ereje, nagyvárosi elmagányosodás, változnak a kommunikációs csatornák, stb. De ebben mi a párhuzamos?

Próbáld kifejezni magad, "ba.szki". :)

2020. márc. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
#11, Igazad van. Amúgy lehet, hogy kamu kérdés.
2020. márc. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
semmibaj az okkoság nálatok mint okostelefon meg miegymás győztetek,csak okosstukit ne szegezzetek rám leléptem off kikapcs pihi sziasztok...
2020. márc. 6. 16:43
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
...Ha jól sejtem, ez egy magyar mondat volt.
2020. márc. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Olyan, mint amikor a machine learning próbál átmenni a Turing-teszten.
2020. márc. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Nem.
2020. márc. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Lucifer 666 te keresztény értékrendek szerint élsz..legalábbis a válaszodból ez tükröződik..tudod miért?!
2020. márc. 7. 13:52
 19/20 anonim ***** válasza:

Valahogy nekem a "párhuzamos társadalom"-ról a párhuzamos világok jutnak eszembe, amiről a History csatornán beszélnek a tudósnak nevezett egyének. Vajon létezik ilyen? A tér görbül vagy görbülhet?

Nem-e a média a probléma, mert összezavarják az emberek fejét és nem tudják mit beszélnek/írnak?

2020. márc. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

"Vajon létezik ilyen? A tér görbül vagy görbülhet?"


A kérdésnek az égvilágon semmi köze nem volt a párhuzamos világokkal.

Annyi hogy a "párhuzamos társadalom" és a "párhuzamos világ" fogalmilag hasonló, de tök mást jelentenek.


Amúgy meg a History-t inkább hanyagold...

Főleg a késő esti sorozataikat. Bődületes ökörségek, na meg minden bizonyíték nélküli vad találgatások mennek ott. És ha utánaguglizol, a legtöbb megszólaló még csak nem is kutató, hanem ilyen-olyan hobbi újságíró, meg könyvíró, aki azzal lett híres hogy bulvárosan tudományoskodó dolgokat írt.


A tér görbülése meg már megint egy másik téma.

Illetve azt nem is kell bizonyítani, mert jó 40-50 éve már vannak gyakorlati bizonyítékok erre a csillagászati kutatások területéről.

2020. márc. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!