Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mit gondoltok a Medjugorjei...

Mit gondoltok a Medjugorjei jelenésekről, szerintetek pár éven belül vége mindennek?

Figyelt kérdés
Ti hisztek a Medjugorjei jelenésekben, vagy hoaxnak gondoljátok? Elméletileg a látnokok szerint még 2 titok van vissza és leleplezik a titkokat amiket Mária mondott el, és pár év múlva bekövetkezhet a második eljövetel ezzel együtt pedig a világvége is. Ti mit gondoltok?

2020. márc. 19. 14:02
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
68%

Medjugorje-ba évente több millióan mennek, vannak akik minden évben vissza járnak. Rengetegen megtérnek , sokan meggyógyulnak, ezek talán “véletlenek “ lennének?

Eleinte a a jelenések alatt , több tudós is vizsgálta a látnokokat, tesztelték őket, hogy megjátszás-e vagy sem. ( A “ kísérletekről” dokumentumok is elérhetőek).

Én is voltam már Medjugorje-ban, minden évben tervezek menni. Amikor legelőször mentem csak annyit tudtam , hogy ott megszokott jelenni a Szűzanya. Amit mindig érzek Medjugorje-ban , azt sehol máshol nem érzem. Eláraszt a béke , az öröm és a nyugalom. Teljesen hihetetlen számomra ez az egész! Sosem akarok hazajönni , mindig vágyok oda visszatérni. Mások is hasonló érzéseiről számolnak be. Több könyvet is olvastam/olvasok Medjugorje-ról, nekem pozitív ez az egész. Ha “ csak “ kitaláció lenne ez az egész, akkor nem járnának vissza az emberek ( persze , van aki nem megy többször) , nem lennének gyógyulások, megtérések , nem szánná rá magát az a gyónásra, aki pl. 40 éve nem gyónt.

Mivel a Szűzanya már nem fog megjelenni Mirjanának minden hónap 2. napján, így közeledünk az első titok felfedéséhez. A világvégét nem úgy kell érteni, hogy elpusztul a Föld és ennyi volt, hanem úgy, hogy nem ilyen világ lesz mint a mostani. Jézus második eljövetele után, itt lesz a Földön a Paradicsom. Nem lesznek betegségek, fájdalom és halál sem , örök élet és boldogság lesz Istennel :) !

Ha megnézzük nagyon rossz fele haladunk... erkölcstelenség van, egyre több a pedofil és hasonlók, rengeteg a bűncselekmény, abortusz ... Nem hiába van , ez a sok természeti katasztrófa , járvány. A Bibliában is megvannak ezek írva. Sokak szerint már a végidőket éljük.

Kicsit el kanyarodtam, de belinkelek pár videót Medjugorje-vak kapcsolatban:

[link] - látnokok

[link] - titkok

[link] - béke királynője

[link] - tanúságtétel

2020. márc. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Az előző vagyok.

Annyi lemaradt , hogy vannak akik nem éreznek semmit Medjugorje-ban, semleges vagy akár negatív érzéseik vannak ezzel kapcsolatban. Szerintem aki kitárja a szívet és teljesen nyitott erre az egészre, az érezni fog valami különlegeset! :)

Medjugorje-bán rengeteg a bolt, a kegytárgyas , a hotel. Nagyon ki van épülve már ez az egész a zarándokokra , nincs egy szabad bódé ahol árulni lehetne. Mindent próbálnak eladni a Szűzanya arcképével , még a előkén is rajta van a Szűzanya arcképe. Ez az egyedüli része , ami nem tetszik.

Rengeteg a zarándoklat, egy hétköznapi misén is több százan vesznek részt . Nem csak zarandokokkal vannak megtelve a padok, hanem a helyiekkel is , mert ők komolyan veszik a hitüket.

2020. márc. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
#11 #12 én is jártam már ott, viszont én azok táborát erősítem akiket nem fogott meg a hely, sőt.. Szerintem jó dolog lenne az hogy emberek gyógyulnak meg ott és kezdenek új életet, viszont ez nem csak Medjugorjéról hanem minden zarándok helyről elmondható, illetve vallási csoportokról, felekezetekről.
2020. márc. 22. 10:45
 14/16 anonim ***** válasza:
93%

12 vagyok.

Kedves utolsó! Én sehol sem írtam olyat, hogy a katolikus egyház tagjai, vezetői tökéletesek, bűntelenek, szentek (sajnos én sem vagyok az ) ! :) Persze elfogadhatatlan, hogy némelyik pl. pap viselkedése , de ismerek olyan papokat , akik tényleg úgy viselkednek , ahogy egy paptól az elvárható ! Nem szabad általánosítani , mindig vannak kivételek! Mindenki a saját életéért lesz számonkérve! A világi ember is ugyanúgy elkövet bűncselekményeket, csak nézz meg egy híradót , mi minden rosszra képesek az emberek, NEM CSAK A PAPOK!

2020. márc. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
59%
Nem.
2020. jún. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
45%
Akiknek megjelent Mária azok nem mondják el a titkokat mert nem szabad nekik akkor mit lepleztek le. Anyu hallotta a rádióban hogy a Szűzanya azt mondta hogy nem mondhatnak semmit amit mondott nekik csak majd haláluk után és börtönbe is tették őket de megtartották a titkot.
2021. aug. 4. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!