Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mire volt jó az inkvizíció,...

Mire volt jó az inkvizíció, most is van támogatoja?

Figyelt kérdés

2020. márc. 22. 09:19
1 2 3 4 5 6
 21/51 anonim ***** válasza:

Nem provokállak, csak ígértél valamit és arra várok (jó, tudom, a te fajtád nem tartja meg a szavát, ezért is leszel te nagyon jó tanú, mert ilyen hazug vagy): "Az ismerősöd aki a múltkor jellemzett privátban tègedet,befogom neked itt az oldalra másolni,hogy mennyire öntőrvènyü vagy ès hazug,most ahol vagy azok is panasszal vannak ellened."


Tehát? Hajlandó vagy megtartani a szavad, vagy ez most sem fog menni?

2020. márc. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/51 A kérdező kommentje:

21.Az èn fajtám nem olyan mint te,hogy elárulja a barátait,ès most sem teszem,mert megkèrdeztem ès azt mondta,egyrèszt nem èrdemled meg,másrèsz felismernèd.

Úgy,hogy tarts be a vírusos távolságot ès ne provokálj,mert nem bírom a kikőzösitetteket a hazugokat ès a hamis vádolokat.

2020. márc. 24. 22:42
 23/51 anonim ***** válasza:

Tudod miért vagyok benne teljesen biztos, hogy hazug ember vagy? Mert sosem voltam tanú, sosem tettem be a lábam a sátáni királyság terembe, így egyetlen ismerősöm sem lehet egyetlen jehovista gyülekezetből.


A másik pedig: Terelgessétek Isten nyáját, 2010-es kiadás, 72. oldal tartalmazza azt, amit állítottam. Ez van. Én igazat írok, te meg hazudsz, ahogy tanítják.


Úgyhogy nekem jöhetsz itt mindenféle átlátszó dumával, te is tudod, hogy hazug ember vagy. És nem nekem kell majd ezzel elszámolni Isten előtt, hanem neked. Egy ócska, sátáni szervezet miatt eladtad a lelked az ördögnek. Taps...

2020. márc. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/51 A kérdező kommentje:

23.Ez a viselkedèsed több a soknak.

Jó ha mindenki ovakodok az ilyen megjegyzèsektől.

Nem írok csunyát,mert az ilyen bejegyzès nem èrdemel figyelmet,sem csúnya bejegyzèst az oldal.

Mindenki itèljen az ő èrtelme szerint.

Sőt,mèg ennyit sem szabadott volna írjak.A vírus ellen elszigetelès a legjobb gyógyszer.

2020. márc. 25. 15:09
 25/51 anonim ***** válasza:

#24

Borzalmas ahogy viselkedtek, nem azt mondom, hogy a teljes őrtorony szervezet, illetve minden tagja, de amit te itt hazudozol már évek óta a fórumon, az gyalázat.


Csak a zsoltáros szavait tudom visszhangozni, aki ezt írta a magadfajtáról:

"Csupán csalást eszelnek ki, akiknek hazugság az örömük. Hazugság van a szájukban, s kívánják az áldást, bár szívükben átkot hordoznak. "

2020. márc. 25. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/51 A kérdező kommentje:

25.Tudod mi a csalás amit bevetettek az emberisèggel a hamis Szentháromság áltál,a keresztesháboruval,inkvizicioval,ès mai háborukkal ahol a fegyvert megszentelik a hadsereget ès ezek ugyanazon vallásúak,egymás ellen harcolnak mint a te egyházad is.

Biblián kívüli tantètelel bevezetik azt a hazugságot,hogy Isten velünk van.

Kivel?

Mikor mindenki ahhoz az egyházhoz tartozva gyilkolta ès gyilkolja egymást.Pld.Jugoszláviában 100000-ek haltak meg a testvèr egyház áltál lètrehozott háboruban,hol van az első ès a második világháboru? .

Szègyelnèm helyedben szót emelni egy igazságos tantètel ellen,amikor ennyi vèr,ès hazugság folyt a hátam mögött.


Ès mind e hazugság által.

[link]


[link]

2020. márc. 26. 06:51
 27/51 anonim ***** válasza:

Tehát még mindig ott tartasz, hogy a mai embereken kéred számon a több száz évvel ezelőtt mások által elkövetett dolgokat. Ostoba.

De akkor legyen, akkor én ugyanúgy számon kérem rajtad azoknak az életét, akik azért haltak meg, mert az ördögtorony, bár semmi állandó tanítás a nincs, és még tévedhetetlennek sem mondja magát, mégis megköveteli a híveitől a feltétlen engedelmességet még olyan egészségügyi kérdésekben is, amit nulla forrással tud alátámasztani, ilyen például a sóoldattal való vér helyettesítése vagy az, hogy hazudik a vér nélküli műtéttel kapcsolatban, hisz ha lenne bárkinek egy csöpp esze, az utána tudna nézni annak, hogy szervátültetés létezik vér nélküli műtéttel, de pont azzal a fajtával, amire az ördögtorony azt mondja, hogy ilyet egy jehovista nem tehet (kivezetik kívülre a beteg saját vérét és utána vissza, de ezt már nem szabad!), plusz kizárólag több évtizedes, elavult forrásokkal érvelnek, valamint hazugságokkal támasztják alá a mai tanítást!

Még külön forrást sem kell elolvasni ahhoz, hogy az ember össze tudja rakni, hogy mennyit hazudik! Ez a te hibád is‼️ A te lelkeden is szárad azoknak a vére, akik az ördögtorony miatt meghaltak!


Vagy vegyük újra a véneket és a könyvüket! Ha bárkit megerőszakolnak, annak a véneknek kötelessége ezt jelenteni, bizonyítani nekik, hogy ő nem tehetett a dologról és a vének nem fogják jelenteni a hatóságoknak, csak a fiókhivatalnak, de azt is telefonon, nehogy írásos nyoma maradjon! Mindez le van neki írva a Terelgessétek Isten nyáját könyvben! Minden jobb érzésű embert ez elborzaszt, de te pont annyira rohadt vagy, hogy talán még ünnepled is! Te tehetsz arról, hogy ha emberek mennek tönkre, mert nem bírják feldolgozni az erőszakot és még nekik kell bizonyítani az ártatlanságukat és annyira depressziósak lesznek, hogy akár az öngyilkosság is szóba jön! Ami persze bírósági tárgyalást von maga után! Te tehetsz róla, a te lelkeden száradnak ezek az életek!

2020. márc. 26. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/51 A kérdező kommentje:

27.Egy kiközősitett így vèllekedik az őrtoronyrol,hazugnak nevezi amikor minden biblia szerint törtènik.

Cselekedetek.15:20"Hanem írjuk meg nekik,hogy tartozkodjanak a bálványok áltál szennyezett dolgoktól,a szekszuális erkölcstelensègtől,a megfojtott állattol ès a vèrtől".


Csel.15:29."Tartozkodjatok a bálványoknak áldozott dolgoktól,a vèrtől,megfojtott állattol ès a szexuális erkölcstelensègtől.Ha gondosan őrizkedtek ezektől,jól lessz dolgotok,Legyetek jó egèszsègben"


3.Mozes:7:26."Bárhol lakjatók is,ne egyetek vèrt,se madárnak,se más állatnak a vèrèt"


5.Mozes:12:23"Csak legyetek szilárdan eltökèltek abban,hogy nem eszitek meg a vèrt,mert a vèr az èlet.Ne egyètek meg a húst,ha èlet van benne"


A vèr használatát Isten tiltja!


Úgy mint az inkviziciot,háborukat,paráznaságot ès a vèr használatát.

Úgy,hogy a vádlott megvádolja a bírót.


Ezt,nem Letargiának írtam hanem az oldalnak,hogy lassák mennyire biblia ellenes ès hazug ártatlanokat vádoló álkeresztèny.Őrőm,hogy a tultőbbsège a Katolikus egyházban nem így gondolkodik.

2020. márc. 26. 09:47
 29/51 anonim ***** válasza:

"A vèr használatát Isten tiltja!"

Ha tiltja, akkor a jehovások sokáig miért hirdették, hogy a véradás hőstett? Csak néhány évtizede tilos a szektádban vért adni és elfogadni. Vagy szerinted Isten változtatja, hogy éppen mi tilos és mi nem?

2020. márc. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/51 A kérdező kommentje:

29.Ismèt rakod a követ a kerèk elè?

Èn a bibliábol a 62 tiltásbol egy párat idèztem,ès a hazugságodra nem adok.

Addig használták ès használtam a vèrt amíg a KEgyházba voltam aktiv látogató.

Aki egy ève hagyta el a szektádat az egy ève nem foglalkozik vele(vèrrel).

A szentháromság sokmindent megváltoztatott a biblia ellen de ezt az egyet legalább a vèrkèrdèst nem igazította ki,hogy Isten szava tiltja ès azszerint cselekszünk.Te most ugrálsz a zsákutcába menekülve tiszta lappal,de a zsákutcábol nem tudsz menekülni,nincs mellèk utca.

2020. márc. 26. 14:38
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!