Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mire volt jó az inkvizíció,...

Mire volt jó az inkvizíció, most is van támogatoja?

Figyelt kérdés

2020. márc. 22. 09:19
1 2 3 4 5 6
 41/51 A kérdező kommentje:

37.Èn mar a vèrre vonatkozóan leírtam a 28 bejegyzèsemben,hogy mit ír az Isten szava rolla."tiltja a vèrrel való foglalkozást".Te amit teszel ezzel szemben,az"bűn".

Egy pár biblia versel ott igazoltam.

Mègis mièrt nem írtad be ezeket a tiltó verseket a vèrre vonatkozoan bejegyzèsedbe.Netán szègyelted.

Ne szègyeld mert a bibliában 62 tilalom vers van a vèrre vonatkozoan.

A Szentháromság mièrt nem hozott határozatot a vèrre ami tőrvèny.

Mièrt hozott dogmát a három istensègre ami nincs a bibliában.

Szakadatlanul rakod be a hamis csavarokat.

2020. márc. 27. 20:12
 42/51 anonim ***** válasza:

Hol tiltja a vérátömlesztést a Biblia? Írd már le nekem, mert ilyet még nem olvastam benne, legfeljebb annyit, hogy vért enni tilos.

Szerinted embereket hagyni meghalni, sőt elősegíteni halálukat, így lényegében megölni szerinted nem bűn a Biblia szerint? Mert pont az történik, amikor egy súlyos balesetet szenvedett ember nem kaphat vért.

2020. márc. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 anonim ***** válasza:

3Móz 17:11 Mert a testnek élete a vérben van, én pedig az oltárra adtam azt nektek, hogy engesztelésül legyen a ti életetekért, mert a vér a benne levő élet által szerez engesztelést.


Nem véradás által adatik az élet, hanem a vérben lévő élet feláldozása által. A törvény előáldozatai a Jézus életáldozatát szemléltették, a jóska-pista-mari-juli véradása egy ateista módszer életben tartani valakit ideig-óráig. De azok a véres hurkát is megeszik, katolikus-református egyaránt. Űjság cikkek bizonyítják a vérevésüket. Hogy te életmentő véradásról beszélsz, mert fogalmad sincs a vér engesztelő értékéről, de Krisztus is messze van tőled, ill. te tőle, ha a vérátömlesztést szajkózod.

2020. márc. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 anonim ***** válasza:
Tehát akkor mindenkit lehet hagyni meghalni, legyen bármi baja, hiszen mit se számít. Akkor tüdőgyulladással se menj orvoshoz.
2020. márc. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 A kérdező kommentje:

42.Te akkor mèg nem hallottal a vèrnèlküli mütètekről?

Jappánba mar règ helyettesítik,európában pedig az orvosok 15% kèrèsre vèrhelyetesitővel mütnek.

Csak az ilyen rosszindulatuak beszèlnek negatívan rolla.Ès külömben lelkiismereti kèrdès,mindenki magadöti el,hogy milyen kezelèst akar.

2020. márc. 27. 21:01
 46/51 anonim ***** válasza:
15-25 éve voltak ilyen vérhelyettesítők? Mert szerintem nem, mégis kiközösítés járt érte. Sőt most se tudják mindig helyettesíteni, főleg ha súlyos vérhiány lép fel.
2020. márc. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 A kérdező kommentje:

46.Azt nem èrtem,ha valaki nem tud semmit egy dologról mièrt beszèl róla.

Ez olyan mintha èn tanítani akarnám az astronautákat.Az ilyenek ezèrt hisznek a hazug háromságban.

Melyik jobb?


[link]


[link]

2020. márc. 27. 22:01
 48/51 anonim ***** válasza:

Értem, te akkor minimum sebészorvos vagy, esetleg valami főorvos? De nem válaszoltál a kérdésemre, felvetésemre.

Továbbra se hoztál igét, ami tiltja a vérátömlesztést. Továbbra sem értem, hogy ha Isten tiltja, akkor miért lehetett a jehovásoknak is sok évtizeden át, miért csak pár évtizede lett tiltott? Miért volt az őrtorony szerint sokáig hőstett a véradás?

2020. márc. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 A kérdező kommentje:
48.Itt èn kèrdezek,te ha akarsz felelsz,hanem ird ki a kèrdèsedet,főkèrdèskènt,hanem olvasd a rozsafüzèr gyöngyeidet ès nefelejtsd el keresztet vetni, jóllehet a bibliában nincs ilyen de a hazug szentháromságba van.
2020. márc. 27. 22:37
 50/51 anonim ***** válasza:
Gúnyolódhatsz Istenen és Krisztus keresztjén, melyen megváltotta az emberiséget, téged is Ő fog megítélni halálodkor.
2020. márc. 27. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!