Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Pokolra jutok ilyen dolgok...

Pokolra jutok ilyen dolgok végett, vagy csak a nagyim fanatikus egy kicsit? :D 17/f

Figyelt kérdés

Ő ez a nagyon templomba járó, bibliát olvasó napjában többször imádkozó ember.

Engem ez nem is zavar, csinálja ha jól esik neki.


Amíg lehetett templomba járni, ő az összes istentiszteleten ott volt, és persze itthon is cseszeget mindenkit hogy miért nem járunk mi is.


Én nem hiszek benne... jó talán valami van, lehet van Isten meg Sátán, de szerintem azért a biblia erősen túl van tolva, lehet 2000 éve is voltak durva drogok :O.


Egy rakat pólót/pulóver hordok (Adidas, Vans, supreme, épp azt veszem meg ami tetszik). és van egy felsőm, amit nem azért hordok mert valamit jelentene nekem vagy ilyesmi, csak simán tetszik. Egy pentagram van rajta, meg egy kecskefej (igen, tudom sátánista szimbólum stb stb...). Na ezt fel szokom venni ha megyünk ki, és akkor totál kiakad hogy azonnal vegyem le ezt , meg dobjam ki meg stb...



Mit kell ennyire erőltetni ezeket a dolgokat? Meg most komolyan mi baja van ezzel a felsővel? Egyszerűen tetszik és kész...


Ilyen a felső:

[link]



2020. ápr. 5. 16:47
1 2
 11/14 anonim válasza:
Off topic: Csak simán hordod, vagy hallgatod is a zenekart?
2020. ápr. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
…Mondjuk az mindig ciki, ha valaki nem tudja, mit hord. Sokan metál pólót divatból hordanak, aztán otthon meg a Diridárét hallgatja. :D
2020. ápr. 8. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 világvége1 ***** válasza:
Emiatt a felső miatt biztos, hogy nem. Csak ha vétkeztél.
2020. jún. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Hogy legközelebb ne írj hülyeséget: a "végett" célhatározó, te pedig okhatározót akartál írni. Vagyis a "miatt" szót kellett volna használni.
2021. jún. 15. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!