Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ezt a rengeteg Jehova Tanúi...

Ezt a rengeteg Jehova Tanúi kérdést valami fanatikus mániákus irkálja ki, aki egész nap a gépe előtt ül és nincs más dolga?

Figyelt kérdés

És Jehova Tanúinak miért piros a vére? És Jehova Tanúi miért esznek zöldségeket? Jehova Tanúi ágyban alszanak?

És ha Jehova Tanúi Jehova Tanúi, akkor Jehova Tanúi valóban Jehova Tanúi?


Ki a tökömet érdekelnek ennyire Jehova Tanúi, amikor valami 0,05%-os kisebbséget alkotnak vagy még annyit sem. Egyszerűen nem értem, hogy miért róluk szól itt minden második kérdés.


2015. júl. 27. 20:34
1 2 3
 1/29 Pietrosol ***** válasza:
69%

Szia!


Észrevetted, hogy ez is egy Jehova Tanúival kapcsolatos kérdés?


Nincs más dolgod?

2015. júl. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
68%
Lehet, hogy ő maga a "fanatikus mániákus", csak fél a lebukástól és ezzel a ravasz kérdéssel akarja elterelni magáról a figyelmet!
2015. júl. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
21%

és látjátok, mennyi ötletet adott? engem ezek közül érdekel pár. mindjárt ki is írom..



csak azt felejtik el, hogyha nem lennének ezek a kérdések, mi lenne itt...


ördögszekerek gurulnának jobbra balra, mint a vadnyugaton.



egyébként 0,001%-os kissebség.

2015. júl. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
45%

Én is egy vagyok ezek a "fanatikusok" közül.

Tehát akkor mi is a problémád?


-Biztos vagyok benne, hogy piros a vérük.

-Biztos vagyok benne, hogy azért esznek zöldségeket mert kell a szervezetnek.

-Nem vagyok biztos, hogy minden Jehova Tanúja ágyban alszik, de ha már felhoztad akkor meg fogom kérdezni.


Szóval akkor mi a probléma?

Na de hadd mondjak el neked valamit.

Ha mindenki olyan lenne mint te akkor már itt a gyakorin mindenki Jehova Tanúja lenne mert ha még nem vetted észre bizony itt is megy a térítés főleg privátokban.

Úgyhogy nyugi, mert mindennek meg van az oka.

Nézz egy szappanoperát ha ez nem tetszik, vagy egyszerüen ne vedd figyelembe azokat a kérdéseket amelyek a tanúknak szólnak.

2015. júl. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
81%

a tanúknak azért piros a vére, mert a piros=tilos elvet alkalmazzák. tehát: vért tilos.


a tanúk azért esznek zödségeket, mert egyensúlyban kell tartani a szervezet zöldség-szintjét. ha sok zöldséget beszélsz, sok zöldséget is kell bevinned, különben felborul az egyensúly, és halvány lila gőzük lesz csak.


a tanúk kis százaléka alszik ágyban. többség azösszejövetelen, a székekben alszik. ritkábban kongresszuson. ezért szokták körbeadni a folyóiratokat, hangos ébredjetek felkiáltással.


az utolsó kérdésedre több válasz is lehetséges. mert, amennyiben a tanúk tényleg Jehova tanúi, akor igen. de hanem, akkor nemigen...

2015. júl. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
#5 :D
2015. júl. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 Bob the builder ***** válasza:

- Legyen jehova tanuja!


- Bocsánat nem láttam a balesetet.

2015. júl. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:

mindegy, csak mondja azt, amit én.


de... az nem hazugság?



á, dehogy. igaz, én sem láttam, de nagyon hiszek benne.

2015. júl. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
Nekem is feltűnt, hogy valaki állandóan a jehovásokról tesz fel kérdéseket. Szerintem is olyan valaki lehet, aki nagyon haragszik a jehovásokra. Én sem vagyok oda értük, de ilyen szinten nem foglalkozom velük :)
2015. júl. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%

Tisztelt Kérdező!


Már nekem is elegem van ezekből a Jehova Tanúkból, a múltkor volt egy hasonló kérdés, ott pár muki azt írta, hogy azért tesznek fel a jehovistákról kérdéseket, mert fel akarják nyitni az emberek szemét vagy valami ilyesmi, ha jól emlékszem... Mondtam, hogy a jehovistákról tonnaszámra van kritikai anyag a neten, szóval aki le akarja leplezni a tévtanításaikat, az talál bőven.


A multkor végeztem egy gyors számolást is, azt hiszem több mint 1500 kérdés van velük kapcsolatban itt az oldalon. Gondolj már bele, ez milyen sok! És mennyi lesz még? Esküszöm nem normálisak azok, akik mindig csak velük foglalkoznak, és róluk írnak ki kérdéseket. De ezek a kérdések összességében már csak provokációk, nem valódi kérdések...

2015. júl. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!