Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A tudatos álmodás bűn?

A tudatos álmodás bűn?

Figyelt kérdés
nem tudom hogy bele tartozik a varázslásba vagy az ezotériába esetleg valami okkult dologhoz

2020. ápr. 6. 08:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Attól függ, mit álmodsz.
2020. ápr. 6. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
14%
Ha direkt csinálod, akkior igen, főleg ha valami ezotérikus tanácsa által.
2020. ápr. 6. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Arról van szó, hogy előre eldöntjük hogy mit fogunk álmodni?

Mert akkor ez engem érdekelne, hogy kell csinálni??

2020. ápr. 6. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

az alaptörténet hogy minden álmomra emlékszem szinte de tulságosan manipulálni nem tudom mert csak csinálom ahogy jönnek az események; ritkábban előfordul hogy tudom manipulálni teljes mértékben

nem tudom hogy saját akaratomból emlékszem e ezekre mert ez egy betegség óta van, igaz már gyógyulóban vagyok.


#1 tegnap este volt egy ilyen tudatosabb ott semmi extra nem volt sétálgattam, autóztam, motoroztam, balesetet okoztam és a halottakat feltámasztottam így ennyiből állt ki, meg imádkoztam


#2 semmiféle tanács által és abban se vagyok biztos hogy direkt csinálom. azt tudom hogy nem úgy állok neki aludni hogy ezt kiprovokáljam magamban


#3 tudom hogy mi alapján működik ez akkor ha kiszeretném provokálni de pont emiatt írtam ki ezt a kérdést mert ez ilyen ezoterikus cucc szerintem

2020. ápr. 6. 10:17
 5/16 anonim ***** válasza:
93%

Miért lenne bűn?

Csak irányítod az álmod.

Befojásolsz vele természeti jelenségeket?

Nem, tehát nem mágia...

Az ősi chutulu istennel való komunikációra használod?

Nem tehát nem valami okkult dolog.

2020. ápr. 6. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
79%
Ha nem azért csinálod, mer valami new ages guru tanácsolja, hogy felfedezz másik dimenziókat meg mélyebb tudatállapotot meg ilyenek, akkor nem bűn. Amit te leírsz az szerintem nem is tudatos álmodás.
2020. ápr. 6. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Ez nem tudatos álom.
2020. ápr. 6. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

#6#7

2 részről írtam

1: amikor nem tudatosan álmodok csak mert nem vagyok tisztában vele hogy álmodok de független részt veszek venne és emlékszem rá

2: amikor egy szikladarabból egy motort csinálok mert azt akartam, meg ha minden úgy alakult ahogy én akartam és elterveztem szerintem az tudatos álmodásnak minősül, tisztában voltam azzal hogy álmodok

erre viszonylag többször rájövök de bepánikolok és felkelek

2020. ápr. 6. 10:39
 9/16 A kérdező kommentje:

semmiféle dimenzió felfedezésről nincs szó meg newageről se

mondtam hogy nem úgy fekszek le aludni hogy terve van véve ez hanem egy betegség mellékhatása

2020. ápr. 6. 10:41
 10/16 anonim ***** válasza:
Nem. Egy egyedi gyakorlási lehetőség állapota miért lenne az?
2020. ápr. 6. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!