Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mièrt vannak olyan gyáva...

Mièrt vannak olyan gyáva emberek,melyek az embertársaikrol nem merik az igazat mondani,ha a hitükről van szó?

Figyelt kérdés

#Hitük #Embertársaik
2020. jún. 2. 11:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%

Tényleg érdekel, vagy csak fikázni szeretnél másokat?


Nem kicsit érzek támadó stílust a kérdésben. Ezért érdekelt.

2020. jún. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%
Nem biztos hogy gyávaság, talán inkább tapintat. Normális ember más hitéről nem vitatkozik, azt vonja kétségbe. De konkrétan mire gondolsz?
2020. jún. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
A hitviták a feltétel nélküli elfogadásról kéne szóljanak. És ilyet még családon, Sőt! vallásközösségen belül is ritkának tartok.
2020. jún. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
66%
Pedig vannak, például a jehovisták, akik az első beszélgetés alkalmával elsunnyogják, hogy ők ördögtorony hívek. Ez csak később derül ki.
2020. jún. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

ma 13:05

Na de ők magukról nem mondják el az igazat, a kérdés meg arról szól hogy másokról hallgatja el valaki a véleményét. Egyébként a jehovistákat is meg lehet érteni, ha a sok negatív tapasztalat miatt nem fedik fel egyből egy ismeretlennek a hitüket.

2020. jún. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

A Jehova Tanúi előbször bemutatkoznak a nevükkel ès a hítükkel miután beszèlgetnek rolla.Ha a házigazda azt mondja,hogy nem èrdekli,elnèzèst kèrnek ès távolznak.

Így hirdetik azt az örömhirt amit Jèzus hátra hagyott.

Ami ez fölött van hamis vád ès hazugság.


Tiszteletem egy Tanú,Istvan.

2020. jún. 2. 18:20
 7/11 anonim ***** válasza:

"Tiszteletem egy Tanú,Istvan."

Akkor most már kifejtenéd mi a kérdésed lényege?

2020. jún. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
& 7.Vannak nèmelyek akik hamisan eltorzitják azoknak az irását hitèt akik őszintèn beszèlnek,a saját hitükről,nèzetükről,vallásukról,bibliárol.
2020. jún. 2. 18:37
 9/11 anonim ***** válasza:
Még mindig nem értem ennek mi köze van a kérdésedhez. Írnál valami konkrétumot? Az gyáva aki rólad nem meri azt mondani hogy tanú vagy? Miért ne merné ezt mondani valaki?
2020. jún. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Gondolom elèg èrthető vagyok,a köritèssel együtt.Ès itt nem csak a tanukrol van szó,hanem bárki mástól is.


Tiszteletem.

2020. jún. 2. 18:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!