Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ha nem szeret engem isten...

Ha nem szeret engem isten akkor mi értelme életemnek?

Figyelt kérdés

2020. jún. 24. 16:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
81%

:D

Miből gondolod hogy nem szeret?

2020. jún. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 MBbpg ***** válasza:
86%

Rengeteg minden lehet - család, boldogság, pénz, élvezetek, nyomot hagyni a világban, segíteni az embereken, stb.

Keresztény szemszögből nézve azonban kicsit másképp fest a dolog, mivel habár nem tudok semmit a szituációdról, biztos vagyok benne, hogy Isten szeret Téged.

2020. jún. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
61%

Kicsoda szakaszt el minket a Krisztus szerelmétől? nyomorúság vagy szorongattatás, vagy üldözés, vagy éhség, vagy meztelenség, vagy veszedelem, vagy fegyver-é? A mint megvan írva, hogy: Te éretted gyilkoltatunk minden napon; olybá tekintenek mint vágó juhokat. De mindezekben felettébb diadalmaskodunk, Az által, a ki minket szeretett, Mert meg vagyok győződve, hogy sem halál, sem élet, sem angyalok, sem fejedelemségek, sem hatalmasságok, sem jelenvalók, sem következendők, Sem magasság, sem mélység, sem semmi más teremtmény nem szakaszthat el minket az Istennek szerelmétől, mely vagyon a mi Urunk Jézus Krisztusban.

Róma 8:35‭-‬39


Amit érzel, az nem mindig takarja a valóságot. A legjobb, amit tehetsz, ha Istennek is elmondod, hogy mit érzel és Ő majd gondoskodik.

2020. jún. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
31%

Az élet értelme egy filozófiai kérdés?

Biológiai fogalom az élet. Biológiai szempontból a fajfentartás az élet értelme.

2020. jún. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
74%
csak Te tudod megtenni, hogy nem szereted Istent. Ő nem, "mert az Isten szeretet".
2020. jún. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
10%
Hú, le lett pontozva a valóság.
2020. jún. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
51%
hatoska melyikért sírsz? csak nem azért, aki a istengyermeki mivoltáról lemondva hernyóként él fajfentartva?
2020. jún. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
43%
Hogy megszerettesd magad vele
2020. jún. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
73%
Honnan veszed, hogy nem szeret?
2020. jún. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

"Biológiai szempontból a fajfentartás az élet értelme."


Miért? Hogy tönkretegyük a Földet? Nem sok időnk van már hátra ha ez így megy. Szegény Gréta is azt mondja bárcsak ne született volna meg.

2020. jún. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!