Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nincs értelme az életemnek....

Nincs értelme az életemnek. Mit tegyek? Bármi tanács hogyan másszak ki innen?

Figyelt kérdés

Kiskorom óta nagyon rossz életem van, végig egészen mostanáig. Igazából azt sem tudom milyen az ha igazán boldog vagyok mert még sosem voltam... Évek óta reménykedem hogy jobb lesz, de nem.

Anyukámmal nem beszelhetek erről mert nagyon messze lakik,apukámmal pedig nem lehet... Szerinte egy semmirekellő,lusta ember vagyok akiben nincs akarat...

Dolgozom itthonról fordítóként, de neki e nem felel meg, azt mondja menjek el rendes helyre dolgozni. Szerintem meg mindegy miből amíg keresek pénzt és biztonságban vagyok, meg nem prostitúcióból akarok megélni... Szóval értitek. De azt mondja nem látja bennem az akaratot.

Van egy nagyon nagy álmom, de mindenki kiröhög,lenéz érte és azt mondják felejtsem el mert az nem "rendes" munka...

Egyszerűen teljesen elveszett vagyok, csak úgy élek nap és nap után, önbecsülésem=0 kiskorom óta...

Fogalmam sincs mit kellene tennem...Úgy érzem teljesen üres vagyok belül, egyre csak többet sírok és sírok és ugyan kifelé nem mutatom de legszívesebben semmit sem csinálnék. Gyengének érzem magam nagyon,egyedül és azon a ponton vagyok amikor arra gondolok hogy feladok mindent és akkor legalább nem lesz ez az egész...

25/L



2020. ápr. 8. 18:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Vannak barátaid? Mi lenne ez a nagy álom? Privátban is leírhatod.
2020. ápr. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Legyen erőd, légyszíves!

Minden nap egy új lehetőség.

A helyedben elköltöznék egy albérletbe.

2020. ápr. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én is azt javaslom,hogy költözz el minnél előbb,mert így csak rosszabb lesz.

Nekem sem valami fényes az életem. Régebben sokszor gondoltam rá,hogy jobb lenne ha vége lenne ennek az egésznek. Aztán lett férjem,két gyermekem. Akiket nagyon szeretek,de most megint azt érzem,hogy lelkileg nagyon rosszul vagyok. Egész nap a két gyerekkel vagyon összetárva. Közben persze ezer a teendő. A férjem mióta megszületett a kisebbik gyerek,és új munkahelye lett bunkó lett. Állandóan telefonotik,nem lehet vele semmiről beszélni. Magányos vagyok és mélységesen szomorú...

2020. ápr. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia,

Erre a kérdésre van egy jó pár válasz, remélem valamelyik tud segíteni neked:

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__emberi-tulajdonsagok..


Jobbulást, fel a fejjel, mindenki különleges és pótolhatatlan a maga módján..

Elvileg ha picit erőltetve mosolyogsz egy ideig, akkor jobb kedved lesz..próbáld ki..

2020. ápr. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szia,


Hasonlóan érzek én is mint te, évek óta motiváció hiány, plusz a kilátástalanság, céltalanság.

Állásomat feladtam még decemberben mert kivoltam már tőle 3 év alatt; sok interjún megfordultam, visszajelzés 0..

És mellé most a vírus is itt van, még kevesebb a lehetőség.

A fordítói munka szerintem egész jó, és ha tényleg fedezi a szükséges dolgokat, akkor pláne nincs gond vele.


Mondhatnám, hogy próbáld meg a jót nézni mindenben, de ezt kb. mindannyian tudjuk, hogy nem így megy..


Az álomra kíváncsi lennék, mi lehet, amin ennyi ember röhög, szívesen válaszolok, ha megírod.


26/F

2020. ápr. 13. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!