Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Normális, hogy fiatal létemre...

Normális, hogy fiatal létemre nem vagyok materialista?

Figyelt kérdés
Hozzám a vallás és az okkultizmus sokkal közelebb áll.

2020. jún. 26. 10:55
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked van egy belülről jövő hited, amivel te egyetértesz, ami számodra a valósnak tűnik, akkor miért saját magadat kérdőjelezed meg? Az is lehet, hogy abból adódóan, ami neked a lelkedből jön, tehát, hogy sokkal magasabb szinten vagy, mint azok, akik meg másként vélekednek. Tehát miből gondolnád, hogy te tudod rosszul? Amikor neked az jön belülről, és az tűnik igaznak, ami.
2020. jún. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
100%

"ez holnapig tartana"

Van most valami fontos, sürgős dolgod?

Hét vége jön, nyugi.

Ha az életedet teszi rendbe, akkor megéri, nem?

Szerintem bőven.

2020. jún. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:
Az életem hogy tenné már rendbe?? Én így gondolkodok és nem másként. Mi ezzel a baj??
2020. jún. 26. 16:42
 14/31 anonim ***** válasza:
100%

Talán sikerül tisztázni, hogy pontosan mit is gondolsz, és esetleg milyen probléma lehet ezzel. Előkerülhet az, ha valamit rosszul gondolsz.

Talán sikerül javítani azon, ha valamit rosszul gondolsz.

Ne feledd, hogy te kérdeztél most itt - méghozzá nyilván azért, mert érezted, hogy valami probléma lehet a gondolataid között.

2020. jún. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:
Neked mi bajod van azzal, hogy én nem materialista, anyagias vagyok???Nem vagyunk egyformák.
2020. jún. 26. 17:01
 16/31 A kérdező kommentje:
Mindenkivel baj van, csak azzal nem, aki anyagias??? Mi az hogy rosszul gondolok?? Az emberek fele úgy gondolkodik mint én, idealista és nem materialista.
2020. jún. 26. 17:03
 17/31 anonim ***** válasza:
100%

"anyagias"

Mármint nem az anyagból indulsz ki.

Alapból nincs vele semmi bajom. Bármiből ki lehet indulni - ennél sokkal fontosabb az, hogy utána mit csinálsz?

Hogyan gondolkodsz tovább?

Ha helyesen, akkor az igazság felé fogsz közelíteni akkor is, ha az anyagból indultál ki, és akkor is, ha nem.

Mondjuk ehhez az is kell, hogy értelmesen és következetesen gondolkozz.

2020. jún. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:
Idealista vagyok. Utálom a materializmust, vagyis az anyagelvűséget.
2020. jún. 26. 17:09
 19/31 anonim ***** válasza:
100%
Mit utálsz benne?
2020. jún. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
43%
Akkor lehet,hogy a hitben találnál boldogulást,megnyugvást.Vagy tévedek?A világ sajnos materialista,mert ez egy olyan világ,ami Isten ellenes.Viszont nem akarok offolni.
2020. jún. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!