Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a videóról hívő emberek?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=VviXrf5QB0Q


Elvileg a hölgy is hisz istenben



2020. júl. 1. 11:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem bírtam teljesen végignézni.

Nem mondom, hogy nincs igazsága némely dologban, de egy rendkívül idegesítő stílusú, öntelt és beképzelt csaj.

Az ilyenek társaságát világ életemben próbáltam elkerülni.

2020. júl. 1. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
2020. júl. 1. 12:30
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem szabad őket komolyan venni. Én jót nevettem rajtuk.
2020. júl. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
80%

Istenben vagy a mammonban hisz? Nagyon nem ugyanaz a kettő :D

Inkább nem minősítem, mert nem szeretnék büntetőpontot érte.

2020. júl. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
69%

Én úgy gondolom, a maga módján ösztönözni próbálta a többieket. Van amiben igaza van, van amiben nem. Ez az ő véleménye amit kimondott, ennyi. Talán az a probléma a videóval és talán ez zavar sokakat, hogy elég ellentmondást nem tűrő módon nyilvánítja ki a véleményét és nem veszi figyelembe, hogy azért ez nem ennyire egyszerű, a kép árnyaltabb ennél. Ahány ember, annyi élethelyzet létezik, nem lehet általánosítani. Az emberek személyisége is eltérő, nem mindenki ugyanazon az úton jut el a megoldásig. Bizonyos szemszögből éretlennek látom még ezt a lányt, de a szándéka szerintem alapvetően jó volt. Motiválni próbálta az embereket, még ha sokakat valószínűleg inkább megsértett ezzel a videójával.


Azt nem igazán értem, ez a kérdés miért a hívőkhöz szól. "A hölgy hisz Istenben." Nos, ettől senki nem lesz tévedhetetlen. Továbbá, a hitének a mértékét sem ismerjük, sem azt, hogy mennyit foglalkozik a vallással, egyáltalán próbál-e a szerint élni.

Érdekesség képen írom, hogy pl. Hodász András katolikus pap is feltett egy reakcióvideót: https://www.youtube.com/watch?v=4BQytVOnQh4 A videójából, úgy vélem ő nem ért egyet a lány véleményével.

2020. júl. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az hogy valaki hívő vagy nem, az nem befolyásolja erről a rakás szerencsétlenségről alkotott véleményét.
2020. júl. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Feltünési viszketegség megspékelve nagyzási hóborttal. Megnéztem a "színfalak mögött" videót is amiben megmagyarázzák, hogy az egész csak vicc volt, de egészen pontosan ugyanabban a lekezelő stílusban.
2020. júl. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nagyon gyermekek még, tapasztalat nélkül. Ez nem jelenti azt, hogy nem lehetnek a Fiataloknak jó meglátó képességük, vagy jó ötletük. A Szentirás pedig nem ért ezzel egyet.
2020. júl. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!