Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Egy kereszténynek lehet...

Egy kereszténynek lehet zsíros haja? Az igénytelenség halálos bűnnek számít?

Figyelt kérdés

2020. júl. 28. 21:36
 1/8 MBbpg ***** válasza:
100%
Lehet zsíros, és nem halálos bűn (ettől függetlenül persze célszerű hajat mosni, meg ugyebár ha igénytelenek vagyunk az nem annyira példamutató dolog)
2020. júl. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Az igazán nagy vallásos észre sem veszi, hogy milyen a teste. Legalábbis akiket látok, vannak elvakultak, 50 évvel ezelőtti ruhában járnak és igen zsíros a hajuk...
2020. júl. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez nem a vallásosságtól függ.

Szerintem amúgy is a szülő feladata, hogy bele nevelje a gyerekébe, hogy naponta kell tisztálkodni, tiszta ruhát kell hordani, nem szabad büdös, zsíros hajjal kilépni az utcára stb...

2020. júl. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Keresztény vagyok, kamasz, és baromi zsíros a hajam, miután megmosom már másnap kezd megmutatkozni. Na és én most ezzel mit csináljak? :D

(A megoldás az lett, hogy levágattam hármassal, így most nem feltűnő.)

2020. júl. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
60%

Most épp zsíros a hajam, de szerencsére itthon vagyok, nem látja senki.:D Amikor emberek közé megyek, általában normálisan, frissen mosott hajjal, divatosan, enyhe sminkben szoktam megjelenni, akárcsak a legtöbb keresztény lány, akiket ismerek. Szóval #2, nem tudom, te hol élsz, de felénk nagyon nem igaz, amit mondasz.


Bűnnek nyilván nem bűn, de ha a testünk a Szentlélek temploma, akkor úgy is kéne tekinteni rá.

2020. júl. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
72%

Jogosultsági kategória váltásra hajtasz? Azért ez az idióta kérdés?


Lehet.

2020. júl. 29. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem, én arra hajtok, hogy ne dobálózzatok olyan szavakkal, amiknek súlya van. És ne legyetek felszínesek...
2020. júl. 29. 06:50
 8/8 anonim ***** válasza:
A test a lélek temploma.
2020. nov. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!