Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Tudnátok mondani olyan próféti...

Tudnátok mondani olyan prófétikus utalásokat amelyeknek még nem világos az értelme a Bibliából?

Figyelt kérdés
Bibliakutató keresztények válaszára vagyok kíváncsi!

#Biblia #prófétikus utalás
2020. aug. 14. 12:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
50%

Kedves kérdező!


Hadd ajánljam figyelmedbe a komplett Jelenések könyvét. Van benne ugyan olyan rész is, ami már beteljesedett, de nagy része még eztán fog következni, vagy éppen most zajlik.

2020. aug. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
56%
Mindegyiknek világos az értelme.
2020. aug. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
33%

#2 Akkor meg tudnál nekem magyarázni egyet?


Mondjuk a 10 szűz példáját? Hogy slehet, hogy mind a tízen szűzek, mégis csak 5 jutott be? Mi az a bizonyos olaj?

2020. aug. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

1


Közelebbről meg tudnád nevezni a Jelenések könyvén belül a végidővel kapcsolatban mi lehet még homályos?


2


Jó neked, akkor te már mindent tudsz. Téged nem érhet meglepetés!

2020. aug. 14. 13:39
 5/14 anonim ***** válasza:
8%

3 *Mondjuk a 10 szűz példáját? Hogy slehet, hogy mind a tízen szűzek, mégis csak 5 jutott be? Mi az a bizonyos olaj?


Már milliószor levezettem, elmagyaráztam: az olaj a Szent Szellemet jelképezi, és az áron Jézus Drága Vérén vett megváltott hívőt jelenti.


4 *Jó neked, akkor te már mindent tudsz. Téged nem érhet meglepetés!


Sosem mondtam sehol, sem írtam, hogy mindent tudnék. Mert mennél többet tudsz annál jobban rájössz, hogy mennyit még nem.


Azt is belinkeltem, hogy hogy kell elindulni, hogy célba érj.


10 db youtubos előadás van-1 db cca. 1 óra. Ha valaki tudni akar valamit, ha érdekli, akkor 10 napon keresztül rászán az életéből 1 órát.


Tudod az ajándékot sem illik mindig akarni, tenni is kell érte, hogy valaki megakarjon téged ajándékozni, hogy megszeressen téged, és kiválasszon.


Van egy mondás: A zörgetőnek ajtó nyittatik.


Aki nem akar zörgetni egy ajtó előtt, hiába akar bejutni mikor meg sem hallják.


https://www.youtube.com/results?search_query=derek+prince+a+..


Az első résztől szabad csak sorrendben hallgatni, különben ha a tetőbe hallgatsz-semmit nem fogsz belőle érteni.

2020. aug. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

5


4 *Jó neked, akkor te már mindent tudsz. Téged nem érhet meglepetés!


Sosem mondtam sehol, sem írtam, hogy mindent tudnék. Mert mennél többet tudsz annál jobban rájössz, hogy mennyit még nem.


Azt is belinkeltem, hogy hogy kell elindulni, hogy célba érj.


Pedig egy ilyen kijelentés amit tettél nagyon arra utal amit én mondtam!


"Mindegyiknek világos az értelme."


A you tube linked a kérdésemre ad választ?

(Nem zárkózom el tőle csak most konrétan a feltett kérdésemre szeretnék válaszokat kapni!)

2020. aug. 14. 14:00
 7/14 anonim ***** válasza:
60%

Kedves kérdező!


#3 vagyok. Kinyitottam valahol a jelenések könyvét és a 13. rész elején akadt meg a szemem. Ha elkezjük olvasni, ezernyi kérdés tódulhat az ember fejébe. Kicsoda a Fenevad aki az utolsó időkben eljön?

Példának okáért.

2020. aug. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

7


Jó, értem. Igen ez is egy fontos kérdés. Ha valami más is eszedbe jut még légyszíves írd meg!

2020. aug. 14. 16:12
 9/14 anonim ***** válasza:
Én dr Almási Tibor által írt könyvet olvasom a Jelenések könyvéről, szerintem nagyon jó. De tőle nekem több könyv is megvan és mindegyik nagyon érthető és igei, ha gondolod nézz utána.
2020. aug. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

9


Jó, köszönöm.

2020. aug. 14. 20:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!