Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Szerintetek ez szép kereszt...

Szerintetek ez szép kereszt nyaklánc?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni egy kereszt nyakláncot és ez tetszik a legjobban.

Nem divatból hordanám vallásos vagyok.


Szerintetek is ez még egy visszafogott darab?

[link]


2020. aug. 18. 10:45
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
TrippieRed vagy Lil Pump nyakán tudnám elképzelni. 😃
2020. aug. 18. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

10+ "valódi keresztény nem visel ilyet" kérdezem én, milyen egy valódi keresztény? Nem-e olyan aki szereti Jézust? Nem olyan, aki követi Jézust? Nem olyan, aki megvallja Jézust az emberek előtt? Nem olyan aki nem szégyelli a hitét? Ki dönti el hogy milyen egy tökéletes keresztény? A valódi keresztény egyszerűen hisz és szeret. Nem könnyű keresztet hordani. Egyáltalán nem az. Tudod te hányan néznek rossz szemmel? Hányan röhögnek ki? Hányan ítélnek el?

A valódi keresztény megvallja a hitét. A valódi keresztény nem szégyelli a megváltásának kulcsát, a mennyország kulcsát. Nem számít hogy hordasz-e keresztet. Az számít hogy hordozod-e a saját keresztedet. Nem ez fogja eldönteni hogy valódi keresztény vagy-e:)

2020. aug. 18. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

12 össze vissza beszélsz.. A bálványokkal nem árt tisztában lenned. Alap hogy tud mi jó, mi nem jó. A bizonyságtevés pedig alap. Ezt mindenki tudja.


Ha valamibe beleszólsz, akkor azt tökéletesen tedd, és ne kizárólag saját szellemből, hanem megegyezően Isten Igéjével.

Ha meg valamit nem tudsz, akkor "illik" utána járni:


[link]

2020. aug. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 Andizsuzsi ***** válasza:

"A bálványokkal nem árt tisztában lenned."


Valóban nem ártana, ha tisztában lennétek vele. Vagy legalább elfogadnátok, hogy van, akinek más a véleménye, mint a tietek. Megkérdezhetem, hogy a te külsődből honnan lehet egyből látni, hogy Jehova imádója vagy?


Kérdező! Nekem nem tetszik, de ez pusztán egyéni ízlés kérdése. Nem hivalkodó.

2020. aug. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
12:03 Köszönöm aranyos vagy! Sajnos Magyarországon megszokott már, hogy az emberek mindenben a hibát próbálják keresni nem a szépet. Nem foglalkozom velük. Valóban egy ártatlan kérdés volt és teljesen másba témába mentek. Na mindegy. :)
2020. aug. 18. 14:18
 16/21 A kérdező kommentje:

“Kedves kérdező! Az a medál nagyon szép. Visszafogott, elegáns, nem túl sok-de nem túl kevés. Nekem nagyon tetszik.”


Igen, szerintem is elegáns és visszafogott ezért is esett erre a választásom. 😊

2020. aug. 18. 14:21
 17/21 A kérdező kommentje:
12:10 Én is így gondolom.
2020. aug. 18. 14:23
 18/21 anonim ***** válasza:
#13-as, már ha a fogalom magyarázatról beszélsz akkor engedd meg, hadd világositsalak fel. A bálvány egy "emberi vagy állati alakban ábrázolt földöntúli lény szobra, amelyet istenként vagy az istenség jelképeként tisztelnek." nem a keresztet tiszteljük, hanem Jézust 🤦🏻‍♀️. ez egy jel,ahogy az is hogy nem hordunk rövid szoknyát vagy nem tesszük ki a mellunket az ablakba:)
2020. aug. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Mindenki úgy öltözködik ahogy akar. A biblia nem tiltja. :)
2020. aug. 18. 16:08
 20/21 anonim ***** válasza:

Tim. 2.9

Hasonlatosképen az asszonyok tisztességes öltözetben, szemérmetességgel és mértékletességgel ékesítsék magokat; nem * hajfonatokkal és aranynyal vagy gyöngyökkel, vagy drága öltözékkel,

2020. aug. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!