Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mit tegyek keresztény létemre...

Mit tegyek keresztény létemre ha valaki káromkodik előttem? Szóljak, vagy inkább ne? Jézus erről mit mondott?

Figyelt kérdés

2020. szept. 11. 13:12
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Csitítsd. Ha én kicsit átszellemült formámban nézném, akkor olyna megjegyzést tennék, amivel rámutatnék.
2020. szept. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

szolj ra es majd azt valaszolja


"Ha nem tetszik, hanyagold a panaszod. Te ne változtass engem. Majd én megváltozom ha akarok."


ahogy te

2020. szept. 13. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

18-as


"Budapesti vagyok, szvl nem azert volt ez mert civilizalatlan felvilagosulatlan videkiek voltak a felmenoim"


hat ez gyonyoru

szepen bemutatkoztal valoban

2020. szept. 13. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Ne itéljél,hogy ne itéltess. :) Énnekem ez a bibliai idézet jutott az eszembe. :) Tehát ne ítélkezzél felette, -gondolom most itt,hogy- ez most jó, vagy rossz, amit csinál.

De amúgy ha konkrétan perceken keresztül idegesítően , brutális felfokozott hangerővel, és indulattal, és magából kikelve szíd valakit, akit akár szeretsz, akár nem is ismered; na, tehát, ha ez téged már idegesít, akkor jelezheted neki finoman, hogy kizökkenthesd;hogy bocsi, a saját gondolataidra nem tudsz figyelni,mert ő itt szitkozódik; ráadásul főleg ha jogtalanul, főleg, ha alaptalanul; tehát, ha valaki ellen irányul, akkor akár próbálhatod is megvédeni az embert; de nem javaslom. Szerintem az már nem jó ötlet, mert az már olyan, mintha felvennéd a kesztyűt, és akkor lehet, hogy még neked is nekedmegy, pedig azelőtte nem volt veled baja. Énnekem ezek jutottak eszembe. Meg pl van egy ilyen mondat is, ilyen bölcsesség, kicsit humoros, hogy "Saját sz_rát mindenki maga ássa el!" Tehát amit ő teremtett azt majd neki kell learatni, neked meg majd azt kell learatnod, amit te vetettél, de én pl tehát nem szívesen kerülnék az adott illetővel konfliktusba.

2020. szept. 13. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
*Ja amúgy én nem vagyok kifejezetten keresztény, tehát én úgy válaszoltam,ezt vedd figyelembe.
2020. szept. 13. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!