Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hogy nevezzük azt az embert,ak...

Hogy nevezzük azt az embert,aki keresztènynek valja magát,olvassa a bibliat,de a viselkedèse messze áll az Isten szavától?

Figyelt kérdés

2020. szept. 15. 15:33
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
83%
Keresem nagyítóval a szeretet a kommentedben, de nem találom, helyette viszont teleraktad ítélkezéssel. Akkor viszont állj szembe a tükörrel, és olvasd fel magadnak, mert ez neked is szól, amit írtál.
2020. szept. 16. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Te a helytelen feleletekben rèszt nem vettèl,így neked nem írtam,választ pedig nem várok.
2020. szept. 16. 08:32
 13/16 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem Kérdező pont az olyan emberek miatt üresek a templomok, mint például te is. Habzó szájjal acsarkodók, mindent IS jobban tudók, más életébe belepofázók, ítélkezők... ebből a savanyú, toxikus légkörből minden egészséges ember menekül.


"Van aki azt mondja egyetemet vègzett ès sem az egyetemről sem a keresztènyi èletbôl nem hozott az oldalra sem ember sem Isten iránti tiszteletet,mèg a Biblia verseket is kiforgassa a maga javára ès a más kárára."


De legalább tud magyarul ("kiforgassa".... pfff). Egyébként igen, valóban egyetemet végeztem én például, de nem forgatok ki semmit.

2020. szept. 16. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
90%

kedves kerdezo


rossz helyen jarsz

felteszel egy alkerdest, nehany valasz utan hosszu, mindenkit karhoztato eloadas formajaban kinyilatkoztatod magad, majd kozlod, hogy tobbet mar ne irjon senki - a "gyakorikerdesek" nem erre valo

az ilyen ventillalasra csinalj magadnak egy blogot vagy YT csatornat, es oszthatod az eszt, amennyi belefer

2020. szept. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

11-es

Nagyon "furcsa" a logikád! Mondhatni hiányzik.

Először kérdést teszel fel valamilyen, általad leszűkített, bizonyos jellemzőknek megfelelő emberek halmazával kapcsolatban (B).

Ezt a kérdést is a gyakori kérdések eleve leszűkített olvasótáborának teszed fel. (C halmaz)


Az első kettő alapján általánosító kijelentést teszel a kerszténységre vonatkozóan (A halmaz)

miközben ezen halmazok (A, B, C) viszonyáról, logikai összefüggéseiről nem tettél, vagy bizonyítottál semmiféle állítást.

2020. szept. 17. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

16."(A,B,C)logikai összefüggèseiről nem tettèl,vagy bizonyítottal semmifèle állitást"

Nos te megteheted.


Mièrt tettem volna bármifèle állitást

,ha elolvasod az 1-10 feleleteket,milyen állitást vársz:azaz a 11-es bejegyzèsemben meg van a kellő állitás,a fatányèrhoz>fakanál.


A kèrdező mióta felel a felelőnek főleg(1-10) ilyen pocsèk beszolásokra.


Nem is várok vèlemènyt,főleg ezen beszolások pártoloitol(1-10)

2020. szept. 17. 15:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!