Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A futurista értelmezők szerint...

A futurista értelmezők szerint mikor lesz az elragadtatás?

Figyelt kérdés

7

Az is adaték néki, hogy a szentek ellen hadakozzék, és őket legyőzze; és adaték néki hatalom minden nemzetségen, nyelven és népen.

8

Annakokáért imádják őt a földnek minden lakosai, a kiknek neve nincs beírva az életnek könyvébe, a mely a Bárányé, a ki megöletett, e világ alapítása óta.


Tehát a Krisztus hívőknek is át kell élni a nagy nyomorúságot, igaz?


A bélyeg, Jel 13:16

Azt is teszi mindenkivel, kicsinyekkel és nagyokkal, gazdagokkal és szegényekkel, szabadokkal és szolgákkal, hogy az ő jobb kezökre vagy a homlokukra bélyeget tegyenek;


17

És hogy senki se vehessen, se el ne adhasson [semmit,] hanem csak a kin a fenevad bélyege van, vagy neve, vagy nevének száma.


A bélyeg egy chip lesz mindenki számára? Tehát, aki nem veszi fel a “chipet” az se venni, se eladni nem tud.

Hogy fogják ezt kibírni, hogy menekülniük kell majd egyfolytában a kívülállóknak?


2020. okt. 2. 19:58
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A futuristák még ebben sincsenek egységben. Lényegében ahány gyülekezet, szekta, annyi választ kapnál rá. Ugye a két nagy tábor ezen belül, hogy valami nagy nyomorúság előtt, illetve után. De amennyire észrevettem, ezen belül is vannak eltérések.
2020. okt. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

#1


Igen, ezt tudom.

1.

Van akik szerint az antikrisztus megjelenése előtt.


2.


Van akik szerint az antikristus szerződése megszegésekor mielőtt üldözné őket..


3.


Van akik szerint a nagy nyomorúság legvégén, így az üldöztetést is át kell élni.


Én szerintem a 3.

2020. okt. 2. 20:48
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem meg ez az egész értelmezés bugyuta. :D
2020. okt. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ok, tegyük fel, mi látjuk rosszul, de ha 5 év múlva itt lesz a chip, akkor hordod a testedben vagy visszautasítanád? (Csak akkor nincs vásárlás) a világ a kp mentesség felé halad, tehát ha lesz chip mit teszel?
2020. okt. 2. 21:43
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha nincs egészségügyi kockázata, akkor hordom. Miért ne, legalább nem vesztem el, mint sokan a pénztárcát, kártyát, stb... A Biblia nem ír semmiféle chipről egyébként.
2020. okt. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

#5


A bőr alatt?


A Jelenések 13:16 valami technológiára utal, nem? Orwell, Dave Eggers is a digitális diktatúráról írt.


Amúgy a chip miért lenne jobb a testben? Az elvesztés miatt tennék kötelezővé? Ugyan már...

2020. okt. 2. 22:57
 7/9 anonim ***** válasza:

Igen, a bőr alatt gondolom.


Nem utal semmi ilyesmire a Jelenések könyve, valami idióta ezt kitalálta, azóta sláger téma lett a Szentírást felületesen vagy sehogy se ismerők körében.

2020. okt. 3. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A Biblia szerint Jézus visszajövetelekor lesz az elraagdtatás azon igazak számára, akik még akkor élnek, amikor Ő visszajön.
2020. okt. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
2020. okt. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!