Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Egy felhasználó azt irja,hogy...

Egy felhasználó azt irja,hogy a szentháromságra az Oszövetsèg nem utal,de az Ujszővetsègből kilehet fejteni,hogyan?

Figyelt kérdés

#Szentháromság #Fejteni #Oszövetsèg #Ujszővetsègből
2020. okt. 22. 06:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%

Mivel évek óta teszed fel ugyanezeket a kérdéseket pityu és már megkaptad erre a választ, ezért keresd nyugodtan vissza bármelyiket és próbáld meg értelmezni az ott leírtakat.


De te nem csak Háromság tagadó vagy, hanem Háromság gyűlölő is, így kötve hiszem, hogy bármit fel tudsz fogni.

2020. okt. 22. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ismétlem : évek óta teszed fel ezeket a kérdéseket. Arra sincs szükség, de most én is írtam ki erről egy kérdést, oda nyugodtan válaszolhatsz.
2020. okt. 22. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
90%
Itt éled az életedet, az oldalon, Living Witness-el együtt, mindketten szánalmasak vagytok.
2020. okt. 22. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
3 Mèg akkor is ha katolikus vagyok?
2020. okt. 22. 08:34
 5/13 anonim ***** válasza:
85%
Nem vagy az.
2020. okt. 22. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
66%

Akkor is az lennél, ha katolikus volnál, de nem vagy az. Korábban unitárius voltál, most a jehovásokhoz csapódtál, olyan vagy, mint egy csontért ide oda rohangáló kutya.


Amúgy tedd nyugodtan fel ezeket a jehovas kérdéseket, mert legalább egyre többen látják, hogy messzire kell kerülni azt a szektát.

2020. okt. 22. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Mègis szègyen a kèrdèst feltenni?

Mit mind kötöszködsz?

Ha tudsz ès ha akarsz felelj.

Ha nem tudsz felelni mehetsz tovább.Remèlem nem szègyeled a Szentháromságot.

2020. okt. 22. 11:26
 8/13 A kérdező kommentje:
Amit kèrdesztem arra felelj,ne kezd a rögeszmèdet ismèt felszínre hozni.Szègye valaki keresztènynek valja magát ès gyülölködve beszèl embertársával Egy keresztèny ha nincs dolga valahol,nem megy oda kocsmai jelenetet csinálni,itt látszik,hogy vagy nevelve a családban ès a szentháromságban,gondolkoztam köztetek lenni,de ha ilyen a társaság inkább egyedűl,az ideg ès a hazugság nem az èn kenyeret.
2020. okt. 22. 14:33
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyelőre te vagy a megtestesült gyűlölet, nem én.
2020. okt. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

9.Gyülölet abban van aki nem a tèmával,kèrdèssel,a dolgával foglalkozik hanem mást gyaláz,gunyol,sèrteget egy olyan kèrdèsnèl amit a kisujadból kellene kirázz,mert ha vèdesz valamit akkor illene ismerni is.

De a gyülölettől füttve inkaább a szellemi inkvizíciót veszed elő,ami most sem ès règen sem a szellem fegyverei közè tartozik.

Úgy,hogy ha felismersz az ilyen álkeresztèny gyakorlatot hagyd másokra,azokra akik a bibliat csak maga ellen forditására használják.

2020. okt. 22. 18:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!