Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ezt egy lelkész írta nekem...

Ezt egy lelkész írta nekem vélemény ??

Figyelt kérdés
Áldjon az Úr! A Biblia világosan ki jelenti hogy halál után az ember lelke vagy a mennyekbe kerül vagy a pokolba. Amint mondod Isten nélkül is lehet jó ember valaki, lehet hűséges, adakozó, kedves intelligens! De mit mond Jézus? Én vagyok az út az igazság és az élet senki se mehet az Atyához csak is én általam.. ! Aki nem hisz már ítélet alatt van mert nem Hitt Isten Egyszülött Fiának nevében! És Jézus mondja én vagyok a szőlőtő, Atyám a szőlőműves aki nem marad bennem s nem terem gyümölcsöt le metszi és meg égeti olthatatlan tűzzel! Jézus nélkül nincs bűnbocsánat! Lehetsz jó ember de ha nem Jézussal jársz akkor sajnos nem üdvözülhetsz mert Jézus vére az ami meg tisztit minden bűntől! Minden ember aki nem tér meg nem jár Krisztussal lehet jó vagy rossz az ellensége Istennek és halál után egyenesen a pokolba kerül. Gondolkodj el! Várunk a gyülekezetbe, ha szeretnél gyere vissza hozzánk, és járj Krisztussal ne a saját fejed után menj mert az kárhozatra visz! Áldjon meg az Úr gazdagon és adja neked a bölcsesség szellemét!
2020. okt. 29. 20:08
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
48%
Kell a gyülekeztbe a palimadár, azért írta.
2020. okt. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
0%
Jézus szavait komolyan kell venni! Kár, hogy ezeket a sorokat messziről jött emberek írták le és Jézus szavaiként adták el. A valódi Jézusi tanításokat, amiket ő maga írt le, még nem találták meg, vagy nem tették nyílvánossá!
2020. okt. 29. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
0%

hat nem tul jo egy lelkesz

leirasbol arra kovetkeztetek nagyon oreg idos is lehet vagyis a berogzott monologot ismeri csak es megvaltozni mar nem tud valoszinu, igy csak imadkozni tudzs erte


ket kulon dologrol van szo, rolad es masokrol


azt remelem tudod hogy a katolikus egyhaz allaspontja az hogyha te ismered Jezus Tanitasat akkor azt kell kovented ami a Hagyomannyal is osszekapcsolodik

ha nem ismered Jezus Tanitasat (4 Evangelium) az nem jelent automatikus karhozatot


dontsd el tehat magad


Szektak tanai nem szamitanak ha te katolikus vagy, vagy barmely nagy kereszteny felekezet tagja (ortodox...)

2020. okt. 30. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
51%

ezt nem teologiat vegzett lelkesz irta


ilyen szinvonalon, ilyen szanalmas helyesirassal (az igekotoket sem irja egybe az igevel, vesszot alig hasznal, minden mondat vegen felkialtojel, a koszonesrol nem is beszelve) nem irnak egyetemen human szakot vegzett emberek


szegyellheted magad

2020. okt. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
17%

Egy-két helyesírási hibát leszámítva rendben van az üzenet. Ha azt gondolod Kérdező, hogy Isten nélkül is jó vagy (pláne Istennél!), nagyot tévedsz!


De nyilván szabadon eldöntheted, hogy mit teszel. Ez a döntésed minősít téged is, és kihatással lehet az örökkévaló sorsodra is.

2020. okt. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!