Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Miért gáz ha egy fiatal...

Miért gáz ha egy fiatal keresztet hord a nyakában?

Figyelt kérdés

Tényleg “gáz”? Vagy nem illik? Miért zavarja ez egyeseket? Nyilván értem, hogy nem mindenki vallásos, vagy más vallást követ, de attól én hordhatom, nem?

(Egyébként egy nagyon kicsi szolid keresztről van szó, nem vagyok nagy templomba járós, csak sokat jelent nekem..)



2020. nov. 7. 16:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
66%

Nem gáz!


Sőt! Joga van hozzá. A magánügye.

Senkinek sincs joga belepofázni, hogy ki milyen vallású és milyen vallási jelképeket visel.


Mióta a liberálfasiszták megtámadták Müller Ceciliát a keresztje miatt,

azóta kívül viselem a keresztet a nyakamon. Azóta viselem a karkötőmet is, amin kereszt van.


Aki nem hívő, foglalkozzék a saját életével, ne minősítse másokét.

Hogy meri?!

És ezek pofáznak demokráciáról és véleményszabadságról?!

2020. nov. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem egyáltalán nem gáz. Mondjuk az se mindegy, hogy miért hordod. Mert vannak, akik babonából hordják, az mondjuk helytelen.
2020. nov. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne gáz?

Mondjuk van az a kategória, ami ízléstelen, ha pl. akkora kereszt, hogy a püspököknek sincs akkora. De egy normál méretű kereszt-medállal szerintem semmi probléma nincs.

Én is szoktam hordani, meg krisztogramot is, de ez utóbbiról általában nem tudják, hogy micsoda és mit jelent.

2020. nov. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz.
2020. nov. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat, nem babonából hordom, régebben kaptam egy fontos személytől, és nagyon picike, nem tolakodó.
2020. nov. 7. 17:05
 6/16 anonim ***** válasza:
81%
Ha nagyon kicsi, akkor inkább az a gáz, aki addig bámulja a nyakadat, amíg észre nem veszi.
2020. nov. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Nem baj ha észreveszi, ez nem titok🤷🏽‍♀️
2020. nov. 7. 17:39
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Na de mit keres, ha oda bámul? Engem nőként feszélyezne, ha a nyakam és a mellkasom környékét nézegetné valaki olyan intenzíven, hogy kiszúr egy nagyon pici medált.
2020. nov. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Igen, igazad van...
2020. nov. 7. 17:45
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Az gázabb, ha a medált nem veszi észre...
2020. nov. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!