Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ha én muzulmán vagyok és...

Ha én muzulmán vagyok és olvasom a bibliát és a iszlámok szent könyvét, illetve jézust is elfogadom megváltónak akkor hova kerülök?

Figyelt kérdés
???
2020. dec. 2. 16:16
1 2 3
 11/21 effre ***** válasza:
te most viccelsz ?
2020. dec. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
50%
két szék közé
2020. dec. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 effre ***** válasza:

12-es

nagyon így tűnik ...

2020. dec. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

"2es... ha tanultál volna történelmet akkor tudnád hogy a mohammedánok és a keresztények 1Istent imádnak. Csak ott Allah az Isten kifejezés:("

Ha ismernéd a két vallás istenképét, akkor ezt nem mernéd így kijelenteni. Itt van egy mohamedán hozzászóló, aki rendszeresen bálványimádóknak bélyegzi a keresztényeket a Szentháromság miatt.

2020. dec. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 Mansour ***** válasza:
49%
Ha muzulmán lennél, akkor nem írnál olyanokat, hogy "iszlámok" meg "mohammedánok", meg hogy "Az ószövetseg benne van a Muzulmánok szent könyvébe".
2020. dec. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 effre ***** válasza:

15

ilyen kérdést se tenne fel a kérdező ..

2020. dec. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
29%
Minden vallásnak ugyanaz az istene, csak ezt az egyházak letagadják, ahogy azt is hogy templom, biblia és papok nélkül is lehetsz hívő. Szeresd a felebarátodat mint önmagadat. Semmi mást nem kell betartani csak ezt az egyet, de ezt mindig és mindenhol. Szigorúan.
2020. dec. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 effre ***** válasza:
100%

17

szerintem kirándulj egyet bárhová ahová tetszik a Közel- keletre , álj ki bármelyik város főterére és ezt mondd fel az ott beszélt nyelven - aztán ha épségben hazajutsz meséld el nekünk a tapasztalataid jó?

2020. dec. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Abból az élménybeszámolóból mi nem eszünk 😂
2020. dec. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

"Ha én muzulmán vagyok és olvasom a bibliát..."


Akkor te kivétel vagy mert a muzulmánok szerint a Bibliát át írták (pedig a Korán nem ír ilyet) és csak azért olvassák a Bibliát (ha olvassák), hogy tudjanak vitatkozni a keresztényekkel.


"...és a iszlámok szent könyvét, illetve jézust is elfogadom megváltónak akkor hova kerülök?"


Jézus azt mondta senki nem mehet az Aytához csak ő általa.


A Korán pedig tagadja, hogy Jézus meghalt a kereszten, tagadja, hogy Jézus Isten fia, ráadásul az iszlám vallás szerint a Szentháromság az az Atya, Jézus és Mária. A Korán ellent mond a Bibliának. Nem hihetsz egyszerre mind kettőnek.

2020. dec. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!