Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Jehova Tanúi , mit gondoltok...

Effre kérdése:

Jehova Tanúi , mit gondoltok Jézus édesanyjáról, Máriáról ?

Figyelt kérdés

2020. dec. 23. 07:24
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Szerintem éppen ezért fontos Máriáról mint anyáról és mint nöröl tisztelettel nyilatkoznunk nekünk keresztényeknek,megosztatlan egységgel ,lényegtelen melyik vallási felekezethez tartozunk. Ha mi nem tesszük,mások se fogják tiszteletben tartani.
2020. dec. 24. 12:50
 12/19 A kérdező kommentje:
Különben pedig a politikusoknak ehhez semmi közük nem volt. Az itt divatosan öltözött nök, fejkendő nélkül, más kultúrákban kihívónak, illetlennek és szinte prostinak számítanak, az értelmezés teljesen màs. Sok esetben maga a vallás a mérvadó szabály ami leírja egy nö viselkedési és öltözködési szabályait.
2020. dec. 24. 13:17
 13/19 anonim ***** válasza:
16%

Osztogatták az aktivisták akkor a migriknek a cetliket rajta nèmet csajozós/zaklatós dumákkal.

Mária meg kitalált szemèly.

2020. dec. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Vidiripi


"Az itt divatosan öltözött nök, fejkendő nélkül, más kultúrákban kihívónak, illetlennek és szinte prostinak számítanak, az értelmezés teljesen màs. Sok esetben maga a vallás a mérvadó szabály ami leírja egy nö viselkedési és öltözködési szabályait."


Lopni az iszlám szerint is TILOS!


https://www.youtube.com/watch?v=fXgKSKYIBnA

2020. dec. 24. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
55%

"vallás a mérvadó szabály"


Ez a baj...

2020. dec. 25. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Igen lopni is tilos, de úgy tudom "hitetlentöl" nem számít bünnek.
2020. dec. 25. 12:55
 17/19 anonim ***** válasza:

Kérdező: "Jehova Tanúi , mit gondoltok Jézus édesanyjáról, Máriáról ?"


Kedves kérdező! Szerinted mit kellene gondolni Jézus Anyjáról, Máriáról?

2020. dec. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

17

kedves válaszoló ,

nem tudom mit gondolnak a Jehova Tanúi Jézus anyjáról , Máriáról,ezért tettem fel a kérdést

2020. dec. 29. 00:28
 19/19 anonim ***** válasza:
61%
Nem kell semmit gondolni róla! Egy erkölcsös hithű nő volt, aki aztán szült fiú és leány gyermekeket. Ezért választotta ki Őt Isten arra a feladatra, hogy Ő szülje meg és hozza világra Jézust! Nem kell többet látni ebben mint ami a lényeg!
2020. dec. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!