Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Keresztényként nézhetem a...

Keresztényként nézhetem a halállista anime sorozatot? Nálam nem káros, de azért talán kipróbálnám, ha lenne ilyen nekem. Legfeljebb nem halállista, hanem kínlista. De nem biztos, hogy kipróbálnám.

Figyelt kérdés

2021. jan. 16. 17:56
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
2021. jan. 17. 11:42
 12/16 anonim ***** válasza:
Annyira primitívnek tartom, ha valaki keményen felszólal a vallás ellen. Én ugyan nem nevezném vállásosnak, de most vagyok végző egy keresztény gimnáziumban. Szeretem a vallást, mert egy erős összetartó erő és nagyon sok hihetetlenül jófej keresztényt ismerek.
2021. jan. 17. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Ugye, hogy jó? Amúgy te milyen beállítású ember vagy? Én hívő vagyok, és ki tudja, hogy igaz-e a kereszténység.
2021. jan. 17. 12:00
 14/16 anonim ***** válasza:
Felesleges kérdés. Miért ne nézhetnéd? Amúgy sem kötelező szimpatizálni a főhős nézeteivel. Mondanivalóval rendelkező, izgalmas sorozat (kár, hogy a 25.rész után leereszt).
2021. jan. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Kár, hogy nincsen spinoff, folytatás, bemutató (milyen a menny pokol, alvilág stb...) És ha keresztényként álmodozok arról, hogy jó lenne kipróbálni a halállistát, de azért nem fogom ha a kezembe kerülne egy ilyen füzet?
2021. jan. 17. 18:50
 16/16 anonim ***** válasza:

A kín rossz. A halál nem. A szenvedve létezés rosszabb mint a nem létezés.


Nézheted.

2021. jan. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!