Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Sokan,emlékeznek még amikor...

Sokan,emlékeznek még amikor különböző állatvédők a kacsa és liba tömést állatkínzásnak minősítették és sok tenyésztő tönkre ment . Vallási okok miatt ? Le ölt állatok azok rendben van ? Kábítás nélkül ?


#Jól van ez így ?
2021. febr. 2. 09:27
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
7 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
30%
emlékszünk, de nem vallási okok miatt. Ezeket a materialisták találják ki. Egy évtizede amcsiban a szarvasmarháknak személyi számot követeltek az evolúció miatt
2021. febr. 2. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
mondjuk némelyik ember szerintem hülyébb, mint egy szarvasmarha, és neki is van személyi száma
2021. febr. 2. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
@2, alanyi jogon jár sajnos az embernek :)
2021. febr. 2. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Hibás válasz 1-es !

Magyarországon,évezredes hagyománya,szokás a van a liba,kacsa tömésnek .

2021. febr. 2. 10:20
 5/7 anonim ***** válasza:
90%

Ez szerintem kicsit képmutató kérdés.


Az állatokat évezredeken át kábítás nélkül ölték le, mert nem volt erre lehetőség. Nem volt sokkoló, amivel kiütötték volna, stb.... A vadászó-gyűjtögető ember is örült, ha elejtett egy állatot, nem törődött azzal, hogy miként.


Annyiban igazad van, hogy már van lehetőség kábításra, akkor élni kell vele. De Mari néni a fészer alatt se kábítva fogja vágni a csirkét.

2021. febr. 2. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
19%

"Magyarországon,évezredes hagyománya,szokás a van a liba,kacsa tömésnek ."

Egyes vagyok. Tudom. Pontosabban leírom az első válaszom: a materialisták miatt számít állatkínzásnak a libatömés, nem a hívők miatt.

2021. febr. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem adott hibás választ az első válaszoló, mert leírta, hogy nem vallási okok miatt csinálják.
2021. febr. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!