Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Szerinted rossz útra tértem?

Szerinted rossz útra tértem?

Figyelt kérdés
2 évig erősen hites voltam, éjjel nappal a bibliát olvastam, mostanában csak reggel este imádkozom. Nem sokat foglalkozok a hittel.... a keresztény testvéreim szerint rossz úton járok aminek pokol a vége. De miért járnék rossz úton? Nincs káros szenvedélyem... dolgozom, becsületesen élek.... de annyira nem érdekel már a biblia mert sajnos ezt kell mondanom Isten bocsássa meg nekem de tele van manipulációval,, félelem keltéssel.. szóval jobb ha így erkölcsösen èlek de nem a biblia àltal. Ettől szerintem még nem jutok pokolba
2021. febr. 13. 09:23
 1/9 anonim ***** válasza:
95%

a hitgyüli egy szekta - ebből is látszik....

Normális gyülekezetben nem fenyegetnek be pokolra jutással és hasonlókkal...


Töröld az agyadból a szektát!

2021. febr. 13. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%

Ezt a kerdést hetente felteszed. Te hogy érzed, rossz útra tértél? Ha jobb volt, a hgy-ben, menj vissza, ha kint jobb, maradj kint, ilyen egyszerű.

En 13 évig voltam erős keresztény ebből 2-10 evig hites (2 évig aktív, további 8 évig el-eljártam a férjem kedvéért néha), és egyetlen percig sem bántam, amikor családilag pontot tettünk az egész végére.

2021. febr. 13. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
85%
Én is hívő vagyok, mégsem forgatok Bibliát.
2021. febr. 13. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
93%

Megválaszoltad magadnak a kérdésed:)

Nem szabad hallgatni olyan emberekre,akik félelemkeltéssel akarnak befolyásolni.

2021. febr. 13. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
91%
Már be se linkelem a régi kérdéseid. Keresd vissza magad őket...
2021. febr. 13. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
71%

Rövid válasz: igen.

Kicsit hosszabb válasz: A Biblia szapulása nem jó befolyásra utal.

2021. febr. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
41%

nincs a Biblia tele manipulacioval es felelemkeltessel

a gyulekezeted mar lehet hogy tele volt valamelyikkel illetve velhetoen mindkettovel


mi az ami erdekel tehat? Meguntad a felebarataid es a szentiras olvasast?

mi az amit tenni szeretnel akkor? leelni eleted "erkolcsosen" es kesz?


juthatsz pokolra de nem tudhatod ha megsem jutsz oda mit fogsz csinalni?

2021. febr. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én nem fogom megmondani neked, hogy rossz útra tértél-e vagy sem. De azt gondold át, hogy ha károsnak és hazugnak találod a Bibliát, akkor mi értelme van egy finoman szólva is szélsőséges keresztény egyház tagjának lenni?


Lépj ki, és felejtsd el a hitet, vagy maradj és barátkozz meg vele. Vaaagy, amit én tennék... Keress egy másik egyházat, ami jobban megfelel a felfogásodnak.

2021. febr. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Már ezredjére csinálod, hogy kijelented a mondókádat (ugyanazt), aztán felébe nyomsz egy kérdést, csak hogy kérdésnek minősüljön.


Minek válaszoljunk rá, holnapután úgyis megint leírod.

2021. febr. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!