Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ilyen hívők normálisak??

Ilyen hívők normálisak??

Figyelt kérdés
Néhány hívő kiválasztottnak mondja magát, hogy ő Isten küldöttje, Szent ember,. Katolikus hívő vagyok. Én is Isten gyermekének mondom magam, azonban felkentnek, kivalasztottnak nem. Nem értem hogy hallanak sugallatokat néhány hivő meg olyanokat mondanak az Úr gondolatokat ad nekik stb kicsit furcsa
2021. márc. 10. 22:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A Jehova tanuin kivul vannak olyanok akik ezt gondoljak magukrol?
2021. márc. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy Ábrahámot is bolondnak hitték, mikor megtudták, hogy majdnem leszúrta a fiát. Tamás apostol azt hitte, hogy a másik 10 tanítvány szívatja, mikor azt mondták, hogy látták Jézust annak kereszthalála után. Magát Jézust is bolondnak hitték, mikor azt mondta, rombolják le a templomot, és ő majd 3 nap alatt felépíti. Szóval lehet, hogy akiket bolondnak hiszel, tényleg kiválasztott emberek. De az is lehet, hogy tényleg bolondok.
2021. márc. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
88%
Ez megint az elmebeteg Baranyi Tibor2 kérdése. Az sem igaz, amit kérdez. Múltkor még református voltál, előtte meg hites. Mit érzel, amikor így hazudsz folyamatosan?
2021. márc. 11. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nézd, mindig lesznek önjelölt "próféták".
2021. márc. 11. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mindennkinek adnak érzeteket. Ez az őrangyal feladata.

Nagyon ritka a vallásos emberek közt a szent. Álltalában a bölcs emberek, túl spirituálisak, hogy szervezett vallást kövessenek.

2021. márc. 17. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!