Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Keresztények és zsidók szerint...

Keresztények és zsidók szerint tényleg nem számít húsnak a hal?

Figyelt kérdés
Ezt mire lehet alapozni akkor olyan mint a gomba, hogy se nem hús se nem növény? Szerintetek se hús a hal?

2021. ápr. 15. 13:20
A kérdező szavazást indított:
A hal nem számít húsnak
A hal is hús
35 szavazat
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Kérdező, szerintem erre gondolsz: [link]
2021. ápr. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
87%
A hidegvérű állatokat kicsit másként kezelték, ezért nem számított hagyományos értelemben vett húsnak.
2021. ápr. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
81%

Neme sosem mondták hogy ne számítana húsnak.


Konkrétan azt mondták, pénteki hústilalom alól a hal kivétel.

2021. ápr. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
71%

A szerzetesek nem bírták ki a böjtöt, így kitalálták, hogy a hal nem hús.

Mi más lenne? Döglött állat, mitől más egy döglött csirke vsgy disznó?

2021. ápr. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
68%
Gondolj bele, 40 nap hús nélkül. Te nem keresnél kifogást? :))
2021. ápr. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
51%
Utolsó, ezt nekem mondtad? Egész életemben utáltam a húst, 15 éves koromig kényszerítettek, 30 éve voltam 15...azóta sem ettem, az lenne a nehézség, ha kéne ennem.
2021. ápr. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
30%
Azt is hallottam már hogy a nyúl se.. Ez valamikor valakit zavart hogy nincs hús, és ezzel többek is egyetértettek, mert húst akartak és végül így maradt vallásban. Ha az orgiázó papokat nem térítik újra anno az egyik szigeten, vagy úgy gondolták volna hogy úgy jó, könnyen meglehet hogy az is lenne, de nem úgy alakult, hanem így.
2021. ápr. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
3%

E szerint a logika szerint te is, ha nem vagy pap, akkor pedofil vagy? Vagy nagy az esélyed rá? Vagy ezt leplezed?

Felesleges, hiszen nem rólad szól a kérdés!


Nyilván ez egy hamis logika, gusztustalan rágalmazás, amit csak itt a neten engedsz meg sunyi és aljas módon magadnak.



Ferenc pápa személyi tanácsadója, McCarrik bíboros is pedofil volt, olvasd el, vagy nézz bele a McCarrick jelentésbe, amit a rómkat egyház állított össze.


[link]


"

A dosszié McCarrick életének közel hatvan évét fedi le, benne a róla szóló egyházi és jogi dokumentumokkal, jelentésekkel, vatikáni eljárásokkal és döntésekkel. A nagyobb részt II. János Pál pápa, kisebb részt Benedek és Ferenc pápa szolgálata alatt vizsgálódó jelentésben McCarrick hatalommal való visszaélése mellett gyermekmolesztálásai, szexuális kihasználásai jelennek meg, illetve körvonalazódik az is, hogyan kicsinyítették vagy utasították el az egyház püspökei, bíborosai és pápái az egykori érsek botrányait.

"


McCarrick bíboros is úgy gondolta, hogy a hal nem hús.

2021. ápr. 15. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
5%

#11-es köszönöm a hozzászólást. Ha nagyon kis százalékra teszik az országonként több-ezerre rúgó pedofil papok arányát, akkor kikderül, hogy mindenki római katolikus pap. :)


Egy francia újságíró kutatást végzett a Vatikánvárosban 4 éven át a kutató csoportjával a papok között a magánéletükről. Ebből kiderül, hogy a Vatikánvárosban 5 római katolikus papból 4 homoszexuális. Ez 80% körüli arányt jelent a Vatikánvárosban.


[link]


[link]

2021. ápr. 15. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
56%

“ látom a százalékszámítás már nem volt meg általános iskolai matekból.”


Megy a laplace transzformáció is, és a számilások fourier tartományban is. De nem értem ehhez mi köze a témábak.


“Szerinted az összes ember hány %-a egyházi személy?”


Nem tudom, de nem is igazán érdekel. De ha már számok, linkelhetnél erről adatot. Illetve hogy az emberiség hány százaléka pedofil. Ha ezt megmondod, meg tudom mondani, hogy a papok közt magasabb-e.


“az egyház mindig is gyűjtőhelye volt a deviánsoknak. nagy arányban bzik, pedofilok.”


Tehát szerinted (majdnem) mind ilyen.

2021. ápr. 15. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!