Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Pár mohamedán miért gondolja,...

Pár mohamedán miért gondolja, hogy helyes hazudozni a keresztények bemocskolása érdekében?

Figyelt kérdés

Korábban nem annyira ismertem a mohamedán vallást, csak amit történelem órán tanultunk és néha szemem elé akadt egy-egy érdekes cikk, azt elolvastam. (Én például a terrorizmust se közöttem ehhez a valláshoz, hanem ettől függetlenül kezeltem.)


Viszont a fórumot olvasva, látva Mohamed követőinek néhány hozzászólását, teljesen elborzadtam. Szó szerint rossz, s talán fájdalmas volt olvasni azt a sok gyűlöletet, amivel hazug rágalmaikat megfogalmazták. Pedig tényleg olyan egyszerű dolgok tekintetében, amire fél perc alatt rá lehet keresni interneten is, vagy amit gimiben mindenki tanult.


Lényegében ilyen sárdobálást még a legfanatikusabb, keresztényellenes ateistáktól se hallottam, pedig olvastam néhány ilyen kiragadott mondatukat.


Azt gondolják, hogy saját istenük majd jó néven veszi ezt a sok hazudozást?



2021. ápr. 19. 17:24
❮❮ ... 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 ... ❯❯
 331/415 anonim ***** válasza:
0%
Mit cáfolt meg? :)
2021. ápr. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 332/415 anonim ***** válasza:
100%
Hogy Jézus valami bálvány lenne.
2021. ápr. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 333/415 anonim ***** válasza:
0%

Erre gondolsz?


"Itt van a kutya elásva. Durván általánosítasz minden keresztényre néhány ilyen esetből, és aztán anzuzammen támadod válogatás nélkül a keresztény embereket ezekre a néhány esetekre hivatkozva. "


A keresztények 99%-a szerint Jézus Isten. Ez szerintem nem néhány eset :)



"Ezen támadásaiddal pedig - akarva vagy akaratlanul - gerjeszted az ilyen eseteket, te magad generálod őket, hogy aztán egyre bátrabban mutogathasd, hogy "Ni, mekkora iszlámüldözés meg iszlámellenes gyűlöletkeltés folyik Magyarországon!", meg panaszkodhass, hogy téged mindenki lepontoz mert muszlim vagy."


Akkor biztosan azért van Magyarországon államszinten iszlámellenes gyűlöletkeltés mert én kiírtam néhány, amúgy teljesen jogos kérdést a keresztény vallásra vonatkozóan :)



"Amikor Abdullahhoz szóltál, teljesen más hangnemet ütöttél meg, mint amikor tudod, hogy nem muszlimok a beszélgetőtársaid. Ha eleve támadólag lépsz fel egy számodra ismeretlen emberekből álló csoporttal szemben, és ott támadod őket, ami miatt egy csoportot alkotnak, akkor mégis, milyen más ellenreakciót vársz tőlük?"


Két dolog. Nem támadok senkit. Éppen ellenkezőleg. Szembesítem a keresztényeket az igazsággal. Másik pedig hogy ha keresztények folyamatosan sértegetnek, rágalmaznak, akkor előfordulhat hogy a sokadik után nem úgy válaszolok ahogy kellene, ami nem helyes, de talán a keresztényeket is figyelmeztetned kellene hogy ne legyen kettős mérce.



"Ezért hívják provokációnak azt, amit művelsz."


Nem.Ezt úgy hívják hogy nem akartok szembenézni az igazsággal.

2021. ápr. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 334/415 anonim ***** válasza:
100%

"Erre gondolsz?"

Nem. Akkor lehet hogy keresztény kommentelő is több volt.

Arra gondolok aki még az eleje felé oldalakon keresztül ecsetelte neked hogy a keresztények szerint Jézus isten, és te ezt egyszerűen nem voltál hajlandó figyelembe venni csak hogy hazug módon tovább folytathasd a kereszténygyalázást.

2021. ápr. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 335/415 anonim ***** válasza:
100%

"Nem.Ezt úgy hívják hogy nem akartok szembenézni az igazsággal."

Ha te teszed akkor igazsaggal szembesites ha a keresztenyek teszik akkor gyuloletkeltes. Ez a kettos merce.

2021. ápr. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 336/415 anonim ***** válasza:
0%

"Nem ateista a világképem, szóval már megint hazudsz.

Nem lehetne hogy legalább egy mondatot leírj végre, ami valami tényen alapul?"


Az a baj hogy legalább ketten ugyanolyan értékeléssel rendelkeznek és ha egymás után írtok nem lehet követni. Ha te a keresztény válaszoló vagy akkor nyilván nem neked szántam.



"Amikre ha jól rémlik, napokon keresztül lett kérve tőled valami bizonyíték, de azóta sem tudtál semmit felmutatni."


Ezek önmagukban bizonyítékok. Szerinted például az hogy minden egyes sejtedben 3 milliárd karakter hosszú programkód található mire bizonyíték? Véletlenül került oda, magától vagy az élőlények tervezés eredményei? Szerintem mindketten tudjuk mi az egyetlen hely és értelmes válasz.



"A természetben minden egyes valaha megfigyelt folyamat kivétel nélkül magától működött. Vagyis kizárólag erre van bizonyíték."


Ki állítja hogy nem magától működik? :) Az automatizált gyárak is szépen működnek maguktól, de ugye tudjuk hogy ezeket is megtervezték, felépítették, beprogramozták. Nem maguktól lettek és nem is véletlenül.

2021. ápr. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 337/415 anonim ***** válasza:
95%

"Akkor biztosan azért van Magyarországon államszinten iszlámellenes gyűlöletkeltés mert én kiírtam néhány, amúgy teljesen jogos kérdést a keresztény vallásra vonatkozóan"

Ilyet meg senki nem állított, ez már megint csak a te ostoba mártírkodásod. Egyébként már elég hányingerkeltő hogy mindenbe iszlámellenességet magyarázol.

A kérdés, amit itt többen is kérdeztünk már tőled, ezt pont még én is, hogy ha egyszer amúgy is van már egy alap ellenszenv az iszlámmal szemben, akkor mire jó az neked hogy olajat öntesz a tűzre és még jobban megútáltatod az emberekkel?

2021. ápr. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 338/415 anonim ***** válasza:
95%

"Az a baj hogy legalább ketten ugyanolyan értékeléssel rendelkeznek és ha egymás után írtok nem lehet követni. Ha te a keresztény válaszoló vagy akkor nyilván nem neked szántam"

Nem vagyok keresztény sem. De van egy igazán őrült ötletem. Mi lenne ha nem akarnál mindenáron személyeskedni, és a másik világképének a gyalázása helyett esetleg arra válaszolnál amit a másik ír?

Eleve érdekes hogy te panaszkodsz iszlámellenes gyűlöletkeltésről meg uszításról, amikor egyedül te vagy az aki szinte minden kommentjében külön kitér rá hogy direkt a többi kommentelő hitét, világnézetét próbálja becsmérelni...

2021. ápr. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 339/415 anonim ***** válasza:
100%

"Ezek önmagukban bizonyítékok. Szerinted például az hogy minden egyes sejtedben 3 milliárd karakter hosszú programkód található mire bizonyíték? Véletlenül került oda, magától vagy az élőlények tervezés eredményei? "

Ez nem bizonyíték, hanem a bizonyítási kényszer áthárítása. Ez egy hamis érvelési technika.

Te vagy aki állít, tiéd a bizonyítás terhe. Szóval hol a bizonyíték?

2021. ápr. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 340/415 anonim ***** válasza:
100%

"Nem maguktól lettek és nem is véletlenül."

A természetben eddig csak olyanra figyelt meg bárki is példát, hogy valami magától lett.

2021. ápr. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!