Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A keresztények azt állítják...

A keresztények azt állítják önmagukról, hogy Jézus követői. De kérdezem ezzel az oltási kampánnyal kapcsolatban, hogy vajon Jézus beoltatná-e magát a korona vírus ellen?

Figyelt kérdés
Azért is kérdezem, mert nagyon sok hívő keresztény ismerősöm beoltatta magát és akkor ez most Jézus követése lenne, vagy nem?

2021. ápr. 28. 20:39
1 2 3 4 5 6
 21/54 anonim ***** válasza:

"Ha felelőtlen, és arra hivatkozik hogy Istenben bízik aki meggyógyítja, az magát is, és másokat is veszélybe sodorhatja."


Ez a mondat azt sugallja mintha lebeszélnél arról,hogy bízzunk benne.


"Ez nem hit kérdés jelenleg."

De igen.

2021. ápr. 29. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/54 anonim ***** válasza:
87%

Aki hitbéli meggyőződésből nem oltat, válaszoljon legyeb szíves a következő kérdésekre:

1. Biztonsági övet az autóban használsz?

2. A gyerekeidnek beadatod a védőoltásokat?

3. Felkeresel orvost/beveszel gyógyszert, ha beteg vagy?

Ha erre a három kérdésre mind igen a válaszod, megteszed, hogy elmagyarázod, hogy a covid-oltás miben különbözik ezektől?

Köszönöm!

2021. ápr. 29. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/54 anonim ***** válasza:
39%

22.

1.Nem használok.

2.Nincs gyerekem,ha lenne beadatnám a védőoltásokat,de ezt nem.

3.Nem szoktam járni,nem szedek semmit.


Abban különbözik szerintem,hogy itt világméretű problémáról van szó egyrészt,másrészt a csapból is ez folyik.Annyira reklámozzák,hogy az emberben felmerül,hogy itt valami sunyiság van a háttérben.Ilyen,hogy oltási igazolványt akarnak az emberre erőszakolni minden áron,szintén elég érdekes. De mindez nem is lényeges amellett,hogy például bennem van egy furcsa érzés,hogy nem szabad belemenni ebbe a játékba.Nem tudom miért,csak van.

2021. ápr. 29. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/54 anonim ***** válasza:
33%

1. Biztonsági övet használok mert azok az autókkal együtt le vannak tesztelve.


2. Gyerekeknek a védő oltásokat be adatom mert azok le lettek tesztelve.


3. Erre nem olyan egyértelmű a válasz. Pl Ha fáj a fejem be veszek egy fájdalcsillapítót. De pl ha megállapítanának nálam magas vérnyomást és fél írnának vérnyomáscsökkentőt, amitől olyan mellékhatások lépnek fel hogy azokra ujjabb gyógyszereket keljen fel írni, azt kösz nem.


A vakcinával az a helyzet hogy a pandemia meghírdetésének más napján kijelentették, hogy akkor lesz vége ha az egész emberiséget beoltják a még nem létező vakcinával. Nekem ez már több lett mint gyanús. Most úgy oltanak mindenkit hogy nincs keresztelte rendesen (3-5 év a hosszú távú mellékhatások) rajtunk tesztelik. Ráadásul rns alapú új technológia. Már írtam a legfontosabb indokom ; hogy kisertetiesen hasonlít a jelenések könyvében leírt fenevad bélyegére.

2021. ápr. 29. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/54 anonim ***** válasza:
0%
*nincs le tesztelve rendesen
2021. ápr. 29. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/54 anonim ***** válasza:
30%

24.

"kisertetiesen hasonlít a jelenések könyvében leírt fenevad bélyegére."


Magam is így látom.Ha csak 0,1 % esély van arra,hogy ennek az egésznek köze van hozzá,akkor köszönöm,de nem kérek belőle.Semmilyen áron.

2021. ápr. 29. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/54 anonim ***** válasza:
23%
Az biztos, hogy folyik a konkoly és búza szétválasztása. A legtöbb ,,keresztény'' alszik.
2021. ápr. 29. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/54 anonim ***** válasza:
76%

Miért nem kezeltetik kötelezően pszichiátrián az agymosott szektásokat? Az ilyen embereket nem szabadna más közelébe engedni és csak a kereszténységet járatják le :(

Elszomorító.

2021. ápr. 29. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/54 anonim ***** válasza:
100%

"kisertetiesen hasonlít a jelenések könyvében leírt fenevad bélyegére."

Mire gondolsz? Nekem nem rémlik ott oltás?

2021. ápr. 29. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/54 anonim ***** válasza:
0%
29.Nem kell szó szerint venni,nyilván nem fogják ott leírni azt sem ,hogy covid 19.
2021. ápr. 29. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!