Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A keresztények azt állítják...

A keresztények azt állítják önmagukról, hogy Jézus követői. De kérdezem ezzel az oltási kampánnyal kapcsolatban, hogy vajon Jézus beoltatná-e magát a korona vírus ellen?

Figyelt kérdés
Azért is kérdezem, mert nagyon sok hívő keresztény ismerősöm beoltatta magát és akkor ez most Jézus követése lenne, vagy nem?

2021. ápr. 28. 20:39
1 2 3 4 5 6
 41/54 anonim ***** válasza:
81%
Ez a piszkos fenevad, hogy már évente, két évente új bélyeget készít... A sok hülye mindig rá tudja fogni valamire.
2021. ápr. 29. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/54 anonim ***** válasza:
100%
Képzeljétek el, a gyerekekbek rengeteg oltást adnak az elsò éveikben. Ezt az oltási könyvben vezetik, amit be kell mutatni, ha oviba, suliba akarod őket járatni, sőt, Magyarországon megbüntetik a szülőket, és akár ki is emelik a gyereket a családból, ha ez az oltási igazolás nincs meg. Nem tudom, a "fenevad bélyegétől" félők közül hánynak van gyereke, de akinek igen, azok közül mindegyiknek megvan ez az igazolás. Sőt, a ti felkarotokon is ott a mai napig a BCG oltás helye. A bélyeg. :)
2021. ápr. 29. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/54 anonim ***** válasza:
0%

41-42.


Ezért írtam előbb,hogy vagy érzi ezt valaki vagy nem.Én úgy érzem ami most van az más.

2021. ápr. 29. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/54 A kérdező kommentje:

#20


Abban igazad lehet, hogy Jézus orvosokon keresztül, vagy orvosok által is gyógyíthat! De egyrészt Jézus döntőnek mindig a lélek gyógyulását tartotta a fontosnak, ha jól értelmezem a tanításait.

Másrészt pedig sok hívő szerint a génekbe való beavatkozás, Isten teremtésébe való beavatkozást jelent. A dolgok pikantériája, hogy akik beleavatkoznak, azok persze hitetlenek, pontosabban ateisták.


Továbbá sok független szakértő szerint (akik nincsenek anyagilag leköteleződve a vakcinák mellett) erősen kérdőjeles az mRNS vakcinák gyógyító megelőző volta, mivel éppenhogy egyre veszélyesebb és halálosabb vírus mutációkat generálnak a védőoltások.


Tehát egyáltalán nem biztos és valós az amit állítasz, hogy "ezért engedi, hogy az ember felfedezzen olyan dolgokat, ami által gyógyíthat".

Ezzel az erővel ez a mRNS vakcina lehet akár a sátán találmánya is, hogy mindenki csak a "mulandó életének" a meghosszabbításáért törtessen, és rettegjen és féltse az életét, állati szintre süllyesztve az embert.


Jézus ezzel szemben az tanította, hogy a földi élet olyan vezeklési hely, amelyben lelkünkben kell megtalálnunk életünk értelmét.

A halál, a test pusztulása nem tragédia annak, akiben jelen lehet Jézus örök szeretete!

És, hogy az semmiképpen nem jó, ha valaki a mulandóságot akarja hosszabbítani! Sajnos a legtöbb (orvos)gyógyító ezt akarja. A léleknek kell meggyógyulnia, azt kell gyógyítani.

Ui. az egészség nem jobb, mint a betegség! Aki egészséges, az súlyosabb felelősséget hordoz! Aki nem tud járni, attól nem fogják megkérdezni, hogy merre jártál. De aki járni tud, annak be kell majd számolnia minden lépéséről.


Jézus szerint egyáltalán nem biztos, hogy a halála órája annak lesz a boldogabb, aki életét egészségben töltötte. Sőt! Béke csak annak lelkét tölti be, aki meg tudott békülni betegséggel, halállal egyaránt.

ÉS szerintem ebben a vakcinázás dolgokban is EZ A LÉNYEG! A többi mellébeszéd!

2021. ápr. 29. 11:03
 45/54 anonim ***** válasza:
Ha most lenézek a karomra, van rajta, "belekarcolva" egy kis csillag. Ez is a fenevad bélyege lenne? Vagy akkor is volt hiszti amikor ezt kitalálták?
2021. ápr. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/54 pelgrim ***** válasza:
75%
Igen, szerintem Jézus beoltatná magát, már csak azért is, hogy példát adjon követőinek, hogyan éljen egy keresztény, hogyan védekezzen járványos betegségek ellen.
2021. ápr. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/54 anonim ***** válasza:
100%

"Azt is teszi mindenkivel, kicsinyekkel és nagyokkal, gazdagokkal és szegényekkel, szabadokkal és szolgákkal, hogy az ő jobb kezökre vagy a homlokukra bélyeget tegyenek;"

Figyeljetek már, itt jobb kézről vagy homlpkról van szó. A homlokába senki nem kapott oltást, a jobb kezébe pedig csak az, aki balkezes. A többségnek a bal karjába adták az oltást, a helye meg nem látszik. Úgyhogy nem lehet ez a bélyeg, bocsika.

2021. ápr. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/54 anonim ***** válasza:
24%

#47


,,Vegyétek azért szívetekre és lelketekre e szavaimat, és kössétek azokat jegyül a ti kezetekre, és homlokkötőkül legyenek a ti szemeitek között"


A homlokom nem azt jelképezi, ahogyan gondolkodom és a jobb kezem, ahogyan cselekszem? Azáltal kerül rám a bélyeg, hogy a fenevad rendszere szerint gondolkodom és cselekszem.

Ha rám kerül egy tényleges fizikai bélyeg azt megelőzi egy szellemi és lelki folyamat. Én már előtte is a fenevadnak voltam elkötelezve és ezért kerülhet rám.

2021. ápr. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/54 anonim ***** válasza:
31%
Hát szerintem az Úr elég egyértelműen fogalmaz. A jobb kéz az jobb kéz, a homlok meg homlok. Nem lenne túl tisztességes, ha az Urat kereső tömegek az Ő beszédeit olvasva hoznák meg a döntéseiket, majd kiderülne, hogy azt csak úgy mondta, nem is úgy gondolta.
2021. ápr. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/54 anonim ***** válasza:
100%

Most szórakozol? Jézus kiröhögné a COVID-ot.

És aki mellette lenne, annak azt mondaná, menj a hited meggyógyított.

2021. ápr. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!