Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A keresztények azt állítják...

A keresztények azt állítják önmagukról, hogy Jézus követői. De kérdezem ezzel az oltási kampánnyal kapcsolatban, hogy vajon Jézus beoltatná-e magát a korona vírus ellen?

Figyelt kérdés
Azért is kérdezem, mert nagyon sok hívő keresztény ismerősöm beoltatta magát és akkor ez most Jézus követése lenne, vagy nem?

2021. ápr. 28. 20:39
1 2 3 4 5 6
 31/54 anonim ***** válasza:
2021. ápr. 29. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/54 anonim ***** válasza:
100%
#30 akkor mégis melyik része? Kicsit úgy érzem, hogy bármi globálisabb probléma merül fel, megtelik az internet a "fenevad bélyege" című lemezzel. Biztos, hogy az én képességeimmel van baj, de most már valaki elmagyarázhatná, pontosan melyik részt is kéne az oltás metaforájának tekinteni.
2021. ápr. 29. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/54 anonim ***** válasza:
30%
#32 Amíg itt kérdezősködsz és nem személyesen Istentől kéred a választ,addig semmit nem fogsz érteni.
2021. ápr. 29. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/54 anonim ***** válasza:
29%
Olvass vissza korábban kifejtettem. Nem az oltás maga. Hanem az azzal járó védettségi igazolás. Ami egyenlőre kártya formájú. Aki csak a jelenben él és nem képes az orránál tovább látni azzal én nem tudok mit kezdeni. Most még csak kedvezményeket kapsz (ami korábban alapjogod volt). De ha így haladunk el fog jönni az idő amikor munkát se vállalhatsz majd nélküle. És alapvető dolgokhoz nem juthatsz hozzá. És nem írtam hogy ez már az a bélyeg, de azt igen hogy ez az előjáték.
2021. ápr. 29. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/54 anonim ***** válasza:
100%

"Olvass vissza korábban kifejtettem. Nem az oltás maga. Hanem az azzal járó védettségi igazolás. Ami egyenlőre kártya formájú. Aki csak a jelenben él és nem képes az orránál tovább látni azzal én nem tudok mit kezdeni. Most még csak kedvezményeket kapsz (ami korábban alapjogod volt). De ha így haladunk el fog jönni az idő amikor munkát se vállalhatsz majd nélküle. És alapvető dolgokhoz nem juthatsz hozzá. És nem írtam hogy ez már az a bélyeg, de azt igen hogy ez az előjáték."

Ha ez így lenne, akkor a személyid is a fenevad bélyege, meg az útleveled is, stb.

2021. ápr. 29. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/54 anonim ***** válasza:
0%
Se személyt se útlevelet nem kérnek ha be akarnék ülni egy étterembe vagy szórakozni akarnék.
2021. ápr. 29. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/54 anonim ***** válasza:
100%

#36

Ez nem igaz, bambit ihatsz személyi nélkül is, de alkoholos italhoz igazolnod kell magad, hogy elmúltál 18.

2021. ápr. 29. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/54 anonim ***** válasza:
100%

"Se személyt se útlevelet nem kérnek ha be akarnék ülni egy étterembe vagy szórakozni akarnék."

Se egy nighklubba, se egy kocsmába nem mehetsz ha nem tudod igazolni személyivel, hogy elmúltál 18. Most hogy ez egy bizonyos kor felett már eleve látszik rajtad, és ezért nem kérik, az részletkérdés.

2021. ápr. 29. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/54 anonim ***** válasza:
37%
😄 jó .
2021. ápr. 29. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/54 anonim ***** válasza:
26%
37. Lehet ezt kibeszélni sokféleképpen,hogy ehhez személyi igazolvány kell,máshoz útlevél kell,vezetéshez jogosítvány kell stb. A lényeg az,hogy valaki érzi,hogy itt most mi a helyzet vagy pedig nem.Nemhiába van sokakban rossz érzés ezzel kapcsolatban,de ezt elmagyarázni nem lehet úgysem. Én is azt érzem,hogy ez a helyzet most más,de hogy miért nem tudom.De úgy gondolom nem is kell ezt megmagyarázni,elég ha a lelkismeretünkre hagyatkozunk.
2021. ápr. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!