Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Tudnátok oldalakat ajánlani,...

Tudnátok oldalakat ajánlani, ahova érdemes lenne kiraknom ezt a kérdőívet még?

Figyelt kérdés

Olyan oldalak kellenek, ahol szívesen töltenek ki kérdőívet az emberek. Kiraktam már facebookra egy csomószor és a Hoxa-ra. De egyáltalán nem halad a kitöltők száma.

Azért, ebbe a vallás kategóriába teszem fel a kérdésemet, mert a kérdőív azt "boncolgatja", hogy mennyire befolyásolja vallásilag az embereket egy olyan sorozat, amiben különböző bibliai karakterek vannak megjelenítve.

(nincs szándékomban semmilyen vallási vitát kezdeményezni és semmi hasonló, ez a kérdőív csak a vizsgajegyemhez kell, teljesen anonim, ezt a témát kaptam a tanártól úgy hogy választásom sem volt). Kellene még kb 15 ember.

Tudnátok, ilyen oldalakat írni nekem, ahova feltehetném még?

Esetleg, ha valaki ki szeretné tölteni, neki elküldöm privátban.

Válaszokat előre is köszönöm szépen!



2021. ápr. 28. 22:41
1 2
 1/12 KZitus ***** válasza:

Szia

Rakd ki ide a kérdőívet. Egy próbát megér.

2021. ápr. 29. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Ide is kitettem már, de törölve lett, mivel a szabályzatot sértette.

Ha bár milyen chatelős oldal eszetekbe jutna vagy tanács, higy hova tudnám még kirakni, azt szívesen fogadom.

(#1 erről a kérdőívről lenne szó: [link] )

2021. ápr. 29. 14:25
 3/12 anonim ***** válasza:
Fura a kérdőív, csak egyetlen sorozatra fókuszál, célszerűbb lenne általánosságban vallási témájú filmekről feltenni a kérdéseket.
2021. ápr. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
#3 Igen, nekem is ez a bajom vele és nem csak egy sorozatra akartam kitérni a kérdőívben és meg is akartam beszélni a tanárral, hogy több filmről tegyek fel kérdést, de sajnos nem egyezett bele és ez volt a kikötése, hogy egyetlen egy sorozatra szűkítsem le.
2021. ápr. 29. 15:04
 5/12 KZitus ***** válasza:

#2

Kitöltöttem :-)

2021. ápr. 30. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 KZitus ***** válasza:
...igen azért fura, mert bár beírom, hogy nem néztem meg, mégis véleményt kér róla. Ha nem látta, mit írhatok a benne szereplő bibliai karakterekről?
2021. ápr. 30. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Azt kötelezővé tettem? 😮 Köszönöm az észrevételt, javítani fogom. Tényleg nem vettem észre, elég ha csak oda írsz egy pontot vagy egy vesszőt.

Köszönöm szépen, hogy kitöltötted❤️

2021. ápr. 30. 11:51
 8/12 Lebannen ***** válasza:
Kitöltöttem, de szerintem a kérdőív béna. Sok kérdés ugyanaz, másként megfogalmazva. Csak egy sorozat van a középpontban. Maga az alapkérdés is értéktelen. Ez csak az én véleményem, nem akarok senkit megbántani vele.
2021. máj. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
#8 Köszönöm szépen és értékelem a véleményed, amivel teljes mértékben egyetértek. 😅
2021. máj. 2. 14:20
 10/12 KZitus ***** válasza:
tudtunk segíteni?
2021. máj. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!